Zamknij

Wołyń - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "Wołyń" legalnie w internecie?

Jolanta Waligóra
12.07.2019 15:23
Wołyń - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "Wołyń" legalnie w internecie?
fot. Youtube/KinoTV

Gdzie obejrzeć "Wołyń" online? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które nie miały jeszcze okazji obejrzeć głośnego filmu Smarzowskiego o rzezi wołyńskiej. Już od jakiegoś czasu cały film "Wołyń" dostępny jest w internecie. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć poniżej.

"Wołyń" - film ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie za darmo? Czy jest dostępne jakiekolwiek legalne źródło? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać "Wołyń" w internecie - Netflix, Player, TVP VOD, Ipla.

Wołyń ONLINE - gdzie obejrzeć cały film w internecie?

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Wołyń" online za darmo, szukają przede wszystkim te osoby, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć głośnego filmu Smarzowskiego. Od jakiegoś czasu w internecie można znaleźć legalne źródła, które udostępniają film "Wołyń". Niestety żadne z nich daje możliwości obejrzenia produkcji bezpłatnie.

W obsadzie "Wołynia" znaleźli się m.in. Michalina Łabacz (jako Zosia Głowacka-Skiba), Arkadiusz Jakubik (Maciej Skiba), Vasili Vasylyk (Petro), Adrian Zaremba (Antek Wilk), Izabela Kuna (Głowacka), Jacek Braciak (Głowacki) czy Maria Sobocińska (Helena Głowacka-Huk). Z kolei zarówno za reżyserię, jak i za scenariusz odpowiada Wojciech Smarzowski.

Film Wołyń - ONLINE: gdzie obejrzeć legalnie?

Film "Wołyń" online można znaleźć m.in. w takich serwisach jak Netflix, Player, TVP VOD, Ipla. Jak już wspominaliśmy powyżej - za dostęp do wymienionych platform trzeba jednak zapłacić.

Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa - brzmi opis filmu "Wołyń" na portalu Filmweb.

Przypomnijmy, że premiera filmu w Polsce odbyła się 7 października 2016 roku.

RadioZET.pl/JW