Zamknij

Woodstock 2018: na żywo online. Gdzie oglądać Pol'and'Rock Festival?

Redakcja
31.07.2018 09:00
Woodstock 2018: na żywo online. Gdzie oglądać Pol'and'Rock Festival?
fot. Szymon Aksienionek/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać Pol'and'Rock Festival 2018 online? Organizatorzy imprezy i tym razem zadbali o to, by osoby, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu, mieli możliwość obejrzenia internetowej relacji z Przystanku. Gdzie? Sprawdzamy, z jakich koncertów, spotkań i innych wydarzeń odbędzie się transmisja na żywo.

Woodstock 2018: na żywo online. Gdzie oglądać Pol'and'Rock Festival? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat imprezy muzycznej.

Woodstock 2018: na żywo online - transmisja Pol'and'Rock Festival

Tradycyjnie organizatorzy imprezy zadbali o to, by osoby, które nie mogą wziąć udziału w muzycznym wydarzeniu, mieli możliwość obejrzenia internetowej relacji z Przystanku. Woodstock 2018 online na żywo będzie można obejrzeć na stronie: kreciola.tv. Transmisja z Pol'and'Rock Festival dostępna będzie dla wszystkich bezpłatnie.

Przypominamy, że Przystanek Woodstock 2018 odbędzie się w dniach 2, 3 i 4 sierpnia. Impreza tradycyjnie będzie mieć miejsce w Kostrzynie nad Odrą. Line-up Pol'and'Rock'Festival przedstawia się naprawdę imponująco. Zarówno na dużej, jak i na małej scenie zagrają popularni artyści, m.in. Goo Goo Dolls, Lao Che, Krzysztof Zalewski, Blues Pills. Szczegółową rozpiskę godzinową Woodstocku 2018 znajdziecie w linku poniżej.

» Pol'and'Rock Festival 2018 (dawniej Woodstock) - rozpiska godzinowa «

Pol'and'Rock Festival 2018 online - z czego będzie relacja w internecie?

Jak już wspominaliśmy powyżej, będzie można obejrzeć Woodstock 2018 na żywo w internecie. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, relacja z Pol'and'Rock Festival obejmować będzie:

  • transmisje koncertów zarówno z dużej, jak i małej sceny,
  • relację 360, dzięki której widzowie będą mogli poczuć się, jakby byli na festiwalu,
  • wspólny spacer na żywo - organizatorzy będą mieć kamerę, a widzowie będą decydować, gdzie z nią pójdą, a wszystko to w czasie rzeczywistym,
  • podsumowania LIVE - organizatorzy będą pokazywać widzom, co się dzieje na bieżąco na Festiwalu,
  • konkursy z nagrodami.

» PolAndRock 2018: BILETY - ile kosztują wejściówki i czy są potrzebne? «
RadioZET.pl/JW