Zamknij

Woodstock 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się PolAndRock Festival? [DATA, MIEJSCE]

Jolanta Waligóra
23.08.2019 15:12
Woodstock 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się PolAndRock Festival? [DATA, MIEJSCE]
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/EASTNEWS

Data i miejsce Woodstocku 2020 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą wziąć udział w kolejnej edycji muzycznego wydarzenia. Choć festiwal odbędzie się dopiero w przyszłym roku, to organizatorzy już podali pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, kiedy i gdzie PolAndRock Festival 2020.

PolAndRock Festival 2020 - data i miejsce Woodstocku. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwany festiwal? Gdzie muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i gdzie Woodstock 2020.

Kiedy Woodstock 2020? [DATA]

Wiele osób, które planują wziąć udział w najbliższej edycji muzycznego wydarzenia, szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy Woodstock 2020 się odbędzie. Choć do jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, to już pojawiają się pierwsze informacje. Mamy dobre wiadomości - organizatorzy imprezy podali datę PolAndRock Festival 2020.

Muzyczne wydarzenie odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia (czwartek-sobota).

PolAndRock Festival 2020 - gdzie odbędzie się Woodstock?

PolAndRock Festival 2020 (dawniej Woodstock) tradycyjnie będzie mieć miejsce w Kostrzynie nad Odrą.

Organizatorzy jednego z najsłynniejszych polskich festiwali zapowiedzieli, że wśród artystów, którzy wystąpią na Woodstocku, jest m.in. grupa muzyczna Strachy na Lachy/Grabaż/Pidżama Porno. Jeśli tylko dogramy formalności - zespół pojawi się przed Wami w przyszłym roku - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Woodstock 2020 - kto zagra na PolAndRock Festival? [LINE-UP, ARTYŚCI]

RadioZET.pl/JW