Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Woodstock 2020 - kto zagra na PolAndRock Festival? [LINE-UP, ARTYŚCI]

23.08.2019 12:27

Kto zagra na Woodstocku 2020? Choć wiele informacji na temat artystów, którzy wystąpią podczas kolejnej edycji muzycznego wydarzenia, owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, co już wiadomo na temat line-upu PolAndRock Festival w 2020 roku.

Woodstock 2020 - kto zagra na PolAndRock Festival? [LINE-UP, ARTYŚCI] fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/EASTNEWS

PolAndRock Festival 2020 - line-up. Kto zagra na Woodstocku? Co już wiadomo o artystach, którzy wystąpią podczas najbliższej edycji muzycznego wydarzenia? Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat line-upu i sprawdzamy, kto zagra na festiwalu.

Woodstock 2020 - kto zagra na PolAndRock Festival? [LINE-UP]

Informacje na temat line-upu Woodstocku 2020 szczególnie interesują wszystkich, którzy wybierają się na kolejną edycję muzycznego wydarzenia. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Choć do tej pory nie pojawiło się wiele informacji na temat tego, kto zagra na PolAndRock 2020 Festival, to już publikowane są pierwsze szczegóły. 

Organizatorzy jednego z najsłynniejszych polskich festiwali zapowiedzieli, że wśród artystów, którzy wystąpią na Woodstocku, jest m.in. grupa muzyczna Strachy na Lachy/Grabaż/Pidżama Porno. Jeśli tylko dogramy formalności - zespół pojawi się przed Wami w przyszłym roku - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Jeśli tylko pojawi się więcej informacji o line-upie PolAndRock Festival 2019, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy i gdzie Woodstock 2020? [DATA, MIEJSCE]

Data i miejsce PolAndRock 2020 Festival zostały już ogłoszone - muzyczne wydarzenie zaplanowane jest w dniach 30 lipca - 1 sierpnia (czwartek-sobota). Festiwal tradycyjnie będzie mieć miejsce w Kostrzynie nad Odrą.

Woodstock 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się PolAndRock Festival? [DATA, MIEJSCE]

RadioZET.pl/JW

Oceń