Zamknij

World Travel Show 2018: bilety, harmonogram, data, miejsce, informacje

Redakcja
19.09.2018 15:46
World Travel Show 2018: bilety, harmonogram, data, miejsce, informacje
fot. Shutterstock

Bilety na World Travel Show 2018 są już w sprzedaży. W harmonogramie oraz wśród atrakcji wydarzenia znajdują się m.in. spotkania z doświadczonymi podróżnikami. Sprawdzamy szczegóły dla tych, którzy w październiku planują wybrać się na Międzynarodowe Targi Turystycznej, czyli World Travel Show 2018.

World Travel Show 2018 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia? Jakie będą atrakcje na World Travel Show? Sprawdzamy harmonogram imprezy, a także gdzie i za ile kupić bilety oraz jakich gości będzie można spotkać na wydarzeniu.

Program World Travel Show 2018 - HARMONOGRAM, goście

III Edycja targów World Travel Show 2018 odbędzie się w dniach 19 do 21 października w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Targi odbędą się w godzinach 10.00 - 18.00 (piątek i sobota) lub 10.00 - 17.00 (niedziela).

Wśród zaproszonych gości, którzy pojawią się na wydarzeniu, są m.in. Ola i Karol Lewandowscy (Busem Przez Świat), Drivenfar, Kaja Kraska (Globstory), Jak To Daleko, Anna Polakowska, Ready For Boarding, Szpilki W Plecaku, W Szczytowej Formie, Michał Szczęśniak, Cromania, Emil Witt, Paragon z Podróży, Plecak Wspomnień, Anna i Krzysztof Kobusowie, Podróże Karoliny Ponzo, Zepsuty Kompas, Monika Witkowska, Świat Na Raty, Autostopem Przez Życie, Taste&Travel, Italia By Natalia, Autostopem Na Koniec Świata, Sergiusz Pinkwart, Everteam i wielu innych.

Na stronie internetowej worldtravelshow.pl/harmonogramy zaczynają pojawiać się szczegółowe harmonogramy. Właśnie tam należy szukać szczegółowych informacji na temat dokładnej rozpiski godzinowej spotkań i tym podobnych.

World Travel Show 2018: bilety, atrakcje, informacje

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej, World Travel Show 2018 to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan oraz Warszawski Salon Jachtowy. 

W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów biletów na World Travel Show 2018: ulgowe, normalne, weekendowe i inne. Dzieci do 7. roku życia mają darmowy wstęp na targi. Pozostałe ceny biletów dostępne są na grafice poniżej:

World Travel Show 2018 bilety
fot. worldtravelshow.pl

Bilety ulgowe obowiązują dla: młodzieży szkolnej, studentów do 26. roku życia, emerytów i rencistów (po okozaniu legitymacji uprawniającej do zniżek). Bilet normalny upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w wybrany dzień, w dniach 19-21.10.2018r uwzględniając wstęp na wszystkie 5 hal wystawienniczych obejmujących m.in strefy: World Travel Show, Warsawszki Salon Jachtowy, Camper&Caravan Show, Salon Turystyki Zagranicznej, Salon Turystyki Krajowej, Festiwal Kultur Azji, Strefa Neli, Festiwal Yerba Mate, Warsaw Travelers Festival “Travelmania” – wyłącznie prelekcje.

Bilet na Strefę Fana upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w wybrany dzień, w dniach 20-21.10.2018r uwzględniając wstęp na 5 hal wystawienniczych oraz wszystkie strefy. Ponadto, bilet umożliwia dostęp do “kawiarenki podróżników” – czyli miejsca spotkań z podróżnikami, gdzie istnieje możliwość zdobycia autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia czy porozmawiania poza kulisami.

Więcej szczegółów można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

RadioZET.pl/worldtravelshow.pl/KP