Zamknij

Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". Milionerzy - pytanie za 40 tys. złotych

23.07.2020 15:00
Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". Milionerzy - pytanie za 40 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 40 tysięcy złotych.

Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 40 tysięcy złotych.

Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach"Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". - na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Tu

B. jest

C. kasa

D. do wygrania.

Uczestniczka nie miała już do wykorzystania kół ratunkowych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź C.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania". [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Wskaż podmiot w zdaniu: "Tu jest kasa do wygrania".", to właśnie C. Uczestniczka wygrała 40 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl