Zamknij

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - ZWIASTUN: kiedy premiera filmu na Netflix? [OBSADA]

23.12.2020 12:47
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - ZWIASTUN: kiedy premiera filmu na Netflix? [OBSADA]
fot. Damian KLAMKA/East News

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to nowy polski film, którego premiera zaplanowana jest jeszcze na koniec grudnia 2020 na platformie Netflix. W rolach głównych Julia Wieniawa oraz Nikodem Rozbicki. Szczegółowe informacje dotyczące premiery, pełnej obsady filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" i zwiastun produkcji, można znaleźć poniżej.

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" - ZWIASTUN, OBSADA, DATA PREMIERY: kiedy film trafi na Netflix? O czym jest i jaką historię opowiada? Kto występuje w rolach głównych? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o filmie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" na Netflix.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - ZWIASTUN: o czym jest film? 

Zwiastun filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" zamieszczamy poniżej.

Można także zapoznać się z opisem nowego polskiego filmu Netflixa:

W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry.

Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera na Netflix?

W rolach głównych występują Julia Wieniawa oraz Nikodem Rozbicki. Ponadto w obsadzie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" m.in. Mateusz Więcławek, Barbara Garstka. Za kamerą stoją Mitja Okorn i Jan Belcl, którzy razem pracowali przy filmie "Planeta Singli".

Premiera filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" zaplanowana została na poniedziałek, 28 grudnia 2020. To właśnie wtedy polska produkcja trafi na platformę Netflix. 

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2020]

RadioZET.pl