Zamknij

Wszystkich Świętych 2018: otwarte sklepy. Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada?

Redakcja
31.10.2018 14:38
Wszystkich Świętych 2018: otwarte sklepy. Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada?
fot. PIXABAY

Czy sklepy we Wszystkich Świętych 2018 będą otwarte? Mimo że 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy i większość placówek będzie zamknięta, to niektóre sklepy będą czynne. Sprawdzamy, gdzie tego dnia będzie można udać się na zakupy.

Sklepy otwarte 1 listopada 2018 - gdzie zrobimy zakupy w nadchodzące święto? Czy Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan i inne supermarkety będą czynne? Sprawdzamy informacje o sklepach otwartych we Wszystkich Świętych 2018.

» Zaduszki 2018: sklepy otwarte. Gdzie zrobimy zakupy 2 listopada? «

Wszystkich Świętych 2018: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1.11?

Wszystkich Świętych 2018 jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W tym terminie zamknięte będą zatem m.in. wszystkie urzędy, szkoły, placówki oświatowe, centra handlowe czy punkty usługowe. Także zdecydowana większość sklepów 1 listopada 2018 będzie nieczynna. Nie oznacza to jednak, że w tym dniu nigdzie nie będzie można zrobić zakupów.

Sklepy otwarte we Wszystkich Świętych 2018 to m.in. wybrane sklepiki osiedlowe, Żabka, Lewiatan, Freshmarket oraz Globi. W takim wypadku za ladą musi stanąć sam właściciel lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub dzieło. Dodatkowo 1 listopada otwarte mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie. Co istotne, godziny otwarcia sklepów we Wszystkich Świętych mogą ulec zmianie. O taką informację warto zapytać sprzedawcę kilka dni wcześniej.

» 1 listopada: pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - prognoza pogody «

1 listopada 2018: sklepy zamknięte. Gdzie nie zrobimy zakupów?

Jak już wspominaliśmy powyżej, zdecydowana większość sklepów we Wszystkich Świętych 2018 będzie zamknięta. 1 listopada nieczynne będą galerie handlowe, jak i większe supermarkety. W tym dniu możemy zapomnieć o zakupach w takich sklepach jak Biedronka, Tesco, Lidl, Carrefour, Auchan, Kaufland. 

Jak widać, jeśli czegoś nagle zabraknie nam w domu 1 listopada w święto Wszystkich Świętych, otwarte sklepy będzie można znaleźć, choć może nie być to łatwe. Zachęcamy zatem, aby zrobić zakupy kilka dni wcześniej.

» Wszystkich Świętych 2018: utrudnienia, zmiany w komunikacji [WARSZAWA] «

RadioZET.pl/JW