Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wszystkich Świętych - Msze Święte w Warszawie [GODZINY, 1 LISTOPADA, 1.11.2019]

31.10.2019 14:09

W święto Wszystkich Świętych, czyli 1 listopada, wierzący wierni uczestniczą we mszach. Często zamiast kościołów parafialnych wybiera się wówczas parafie, które znajdują się blisko cmentarzy – 1.11 zgodnie z tradycją odwiedza się bowiem groby zmarłych. W tym artykule podajemy godziny mszy świętych, które 1 listopada będą sprawowane w Warszawie. 

Msze święte: Wszystkich Świętych Warszawa [GODZINY, 1 LISTOPADA, 1.11.2019] fot. Shutterstock

Msze Warszawa: Wszystkich Świętych [1.11.2019]

1 listopada Kościół katolicki uroczyście świętuje znanych i anonimowych, dawnych i współczesnych świętych. Uroczystość Wszystkich Świętych niezgodnie z prawdą jest nazywana Świętem Zmarłych. Taka wersja obchodzenia tej uroczystości jest jednak, jak podkreślają hierarchowie, dziedzictwem epoki komunizmu. 

- Kościół cieszy się, że bardzo wielu zmarłych przebywa u Boga w niebie. Podkreśla w tym dniu, że wszyscy są powołani do świętości i każdy z nas ma na to szansę - poinformowano na portalu ekai.pl.

1 listopada, czyli uroczystość Wszystkich Świętych, należy do tzw. świąt nakazanych.

Więcej informacji nt. tegorocznej uroczystości Wszystkich Świętych: 

Msze święte w Warszawie na Wszystkich Świętych [ 1.11.2019]

1 listopada w Warszawie na wszystkich cmentarzach będą sprawowane Msze święte. Jak poinformowała archidiecezja Warszawska:

  • O godz. 13 metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz  odprawi Mszę św w kościele św. Katarzyny na Służewie, a następnie poprowadzi procesję na tzw. starym cmentarzu przy kościele.
  • O godz. 13 bp Piotr Jarecki odprawi Mszę św. o godz. 13.00 w kościele św. Marii Magdaleny i poprowadzi procesję na Cmentarzu Wawrzyszewskim,
  • O godz. 13 bp Rafał Markowski odprawi Mszę św. o godz. 13.00 i poprowadzi procesję na Cmentarzu Wolskim.
  • O godz. 12:30 na Powązkach, o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św. w kościele św. Karola Boromeusza. W tym roku będzie jej przewodniczył bp Michał Janocha, który potem poprowadzi procesję na Cmentarzu Powązkowskim
  • O 11: 30 biskup senior drohiczyński bp Tadeusz Pikus o godz. 11.30 odprawi Mszę św. w kościele św. Ignacego z Loyoli, po czym poprowadzi procesję na Cmentarzu Północnym na Wólce Węglowej.

2 listopada: 

  • w Dzień Zaduszny przez cały dzień będzie można pomodlić się w kryptach archikatedry warszawskiej, gdzie spoczywają m.in. arcybiskupi warszawscy i książęta mazowieccy.
  •  O godz. 18.00 kard. Nycz poprowadzi procesję żałobną z modlitwą za zmarłych arcybiskupów warszawskich a o godz. 19.00 rozpocznie się Msza św. w czasie której artyści Polskiej Opery Królewskiej wykonają Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Poniżej udostępniamy godziny nabożeństw w kościołach parafialnych.

Msze święte w Warszawie: godziny [1 listopada]

Godziny Mszy świętych odprawianych w uroczystość Wszystkich Świętych przedstawiamy w następującej kolejności: nazwa parafii, adres parafii, godziny nabożeństw. Jeśli chcecie znaleźć "swój" kościół, wystarczy nacisnąć CTRL i F na klawiaturze, a następnie wpisać jego nazwę.

  • św. Barbary w Śródmieściu na Koszykach            ul. Nowogrodzka 51       07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00
  • św. Aleksandra na Trakcie Królewskim  ul. Książęca 21   07:00, 08:30, 10:00, 10:00 ( oprócz VII i VIII; dla niesłyszących; kościół dolny), 11:00 ( oprócz VII i VIII; z udziałem dzieci; kościół dolny), 11:30, 12:00 ( oprócz VII i VIII; z udziałem dzieci; kościół dolny), 13:00, 16:00, 19:00
  • Wszystkich Świętych w Śródmieściu na Grzybowie         pl. Grzybowski 3/5          06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (msza z udziałem dzieci), 12:30, 18:30 (msza z udziałem młodzieży).
  • św. Alojzego Orione w ŚródmieściuKościół p.w. Dzieciątka Jezus            ul. Lindleya 12   07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 18:00
  • Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim               ul. Krakowskie Przedmieście 3  06:00, 07:30, 09:00 (radiowa), 10:30, 11:45, 13:00, 16:00, 19:00
  • Najświętszego Zbawiciela w Śródmieściu            ul. Marszałkowska 37    07:00, 08:30, 10:00, 10:30 (kościół dolny oprócz wakacji), 11:30, 13:00, 15:00, 18:30, 20:30
  • Kościół sióstr wizytek św. Józefa Oblubieńca NMP         ul. Krakowskie Przedmieście 34               07:30, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 17:00
  • św. Antoniego z Padwy w Śródmieściu ul. Senatorska 31             07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
  • Kościół seminaryjny Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca Bogarodzicy                ul. Krakowskie Przedmieście 52/54                08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:30
  • św. Andrzeja Apostoła na Mirowie         ul. Chłodna 9     07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
  • Kościół środowisk twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła        pl. Teatralny 18 10:30, 13:00, 17:00               
  • św. Teresy od Dzieciątka Jezus na Tamce            ul. Tamka 4a      07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 12:00 (tylko w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00               
  • Kościół rektorski w Res sacra Miser Niepokalanego Poczęcia NMP         ul. Krakowskie Przedmieście 62               09:00 (oprócz wakacji akademickich !!), 15:00 (oprócz wakacji akademickich w języku litewskim; w II niedz. m-ca), 18:00 (oprócz wakacji akademickich dla Ormian; w III niedz. m-ca)      
  • Narodzenia NMP na Lesznie      al. Solidarności 80            7:30, 9:00 10:30 (dzieci), 12:00 (w języku angielskim), 13:30 (suma), 18:00 (studencka)
  • Kościół akademicki św. Anny     ul. Krakowskie Przedmieście 68               10:00, 12:00, 15:00 (z koronką do Miłosierdzia Bożego), 19:00 (dla studentów), 21:00 (dla studentów)
  • Kościół Braci Mniejszych Kapucynów Przemienienia Pańskiego                ul. Miodowa 13                07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 18:30
  • Świętej Trójcy na Solcu ul. Solec 61         07:30, 09:00, 10:30, 10:30 (w kaplicy dla dzieci; oprócz VII i VIII), 12:00, 12:00 (w kaplicy w języku hiszpańskim; oprócz VII i VIII), 18:00, 21:00
  • Kościół Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich Matki Bożej Jerozolimskiej na Powiślu             ul. Łazienkowska 14       11:00 (z wyjątkiem sierpnia)
  • Kościół sióstr franciszkanek służebnic Krzyża św. Marcina           ul. Piwna 9/11   08:00, 09:30, 11:00, 17:30
  • Matki Bożej Częstochowskiej na Powiślu            ul. Zagórna 5      07:00, 09:00, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji, dla dzieci) 12:00 (tylko w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 17:00 (oprócz wakacji), 18:30
  • Kaplica w Muzeum Powstania Warszawskiego  ul. Grzybowska 79          12:30    
  • Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny na Muranowie         ul. Żytnia 1          08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00 (oprócz wakacji), 18:00
  • Archikatedra św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście      ul. Świętojańska 8           08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (dla dzieci), 18:00 (dla młodzieży), 19:00, 21:00
  • Kościół ojców jezuitów Matki Bożej Łaskawej   ul. Świętojańska 10        08:30, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 16:00, 17:30, 20:00
  • Katedra Polowa Wojska Polskiego NMP Królowej Polski              ul. Długa 13/15 08:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • św. Jakuba Apostoła na Ochocie              ul. Grójecka 38 07:00, 08:00, 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 17:00 (oprócz VII i VIII), 19:00
  • Kaplica Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia na Muranowie  ul. Żytnia 3/9     08:00 (uwaga na wakacyjny rozkład godzin)
  • św. Augustyna na Muranowie  ul. Nowolipki 18               07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 19:45 (dla młodzieży)
  • Kościół ojców paulinów Świętego Ducha             ul. Długa 3          07:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:30
  • Kościół ojców dominikanów św. Jacka  ul. Freta 10         08:00, 09:00, 10:30 (dla rodzin), 12:00 (konwentualna), 16:00, 18:00, 19:30, 21:30
  • św. Klemensa na Woli   ul. Karolkowa 49              06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 14:00 (w rycie trydenckim), 18:30, 20:00 (VII i VIII)
  • Kościół sióstr benedyktynek-sakramentek św. Kazimierza Królewicza  Rynek Nowego Miasta 2              09:00, 17:00       
  • św. Szczepana na Mokotowie   ul. Narbutta 21 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00 (oprócz wakacji), 18:30, 20:00
  • Kościół ojców redemptorystów św. Benona      ul. Piesza 1         12:00    
  • Kościół ojców franciszkanów św. Franciszka Serafickiego            ul. Zakroczymska 1         07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 19:00
  • Sanktuarium św. Andrzeja Boboli na Mokotowie            ul. Rakowiecka 61           07:00, 08:30, 09:30 (w ciągu roku akad. w kaplicy akademickiej), 10:00, 10:45 (oprócz wakacji; dla przedszkolaków w kaplicy akad.), 10:45 (oprócz wakacji; w dolnym kościele w języku francuskim), 11:30, 13:00, 17:00, 19:30, 21:00
  • św. Jana Bożego na Nowym Mieście      ul. Bonifraterska 12        07:00, 07:30 (w szpitalu), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz VII i VIII), 18:00
  • Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście ul. Przyrynek 2  08:30, 09:30, 11:00, 12:00, 18:30
  • Katedra św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika Bazylika Mniejsza, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego             ul. Floriańska 3        07:30, 09:30, 11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 18:00, 20:00 (akademicka)
  • Matki Bożej Loretańskiej na Pradze       ul. Ratuszowa 5a             07:00, 08:30, 10:00, 11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 18:00
  • św. Stefana Króla na Sielcach     ul. Czerniakowska 137   07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00 (oprócz wakacji), 19:00
  • Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie        ul. Nobla 16        07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 ,18:30
  • św. Wincentego Pallottiego na Pradze  ul. Skaryszewska 12       07:30, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 16:00, 18:00, 20:00
  • Kaplica MB Królowej Misji           ul. Racławicka 14             08:00 (uwaga: dane niesprawdzone), 10:00 (oprócz VII i VIII)
  • Bożego Ciała na Kamionku - Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej         ul. Grochowska 365        07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00
  • św. Wojciecha na Woli  ul. Wolska 76     07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00
  • św. Karola Boromeusza na Powązkach  ul. Powązkowska 14       08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:30, 20:00
  • NMP Królowej Świata na Ochocie           ul. Opaczewska 20          07:00, 08:00, 09:15, 10:30, 11:15 (dolny kościół; oprócz wakacji), 12:00, 13:15 (oprócz wakacji), 18:30, 20:00
  • Kaplica Karmelitów Bosych pw. św. Józefa          ul. Racławicka 31             07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (bez wakacji), 18:00
  • św. Michała Archanioła na Mokotowie ul. Puławska 95                07:00, 09:00, 10:30, 10:30 (w dolnym kościele dla dzieci z klas II-V podczas roku szkolnego) 12:00, 13:00, 18:00, 20:00
  • św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Woli    ul. J. Bema 73/75             07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00
  • św. Kazimierza na Sielcach          ul. Chełmska 21a             06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 11:00 (dla dzieci w auli; oprócz wakacji), 12:30, 14:00 (oprócz wakacji
  • Opatrzności Bożej na Rakowcu ul. Dickensa 5    07:00, 08:00, 09:15, 10:30, 12:00, 13:15 (oprócz wakacji), 18:00 (19:00 w wakacje)
  • Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie    ul. Ateńska 12   07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 20:00 (tylko w wakacje)               
  • NMP Matki Zbawiciela na Wyględowie ul. Olimpijska 82/84        07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 13:00, 18:30, 20:00 (oprócz wakacji)
  • Matki Bożej z Lourdes na PradzeDiecezjalne Sanktuarium Chorych        ul. Wileńska 69 07:30, 09:30, 11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 15:00 (bez wakacji), 18:30 (dla młodzieży)
  • Dzieciątka Jezus na Żoliborzu     ul. Czarnieckiego 15       07:30, 09:00, 10:30, 12:00 (z udziałem dzieci), 13:30, 18:00, 20:00               
  • Matki Bożej Anielskiej na Wierzbnie      ul. Modzelewskiego 98a              07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00, 18:30, 20:00 (VII-IX)
  • Zwiastowania Pańskiego na Rakowcu Południowym      ul. Gorlicka 5/7 07:00, 08:30, 09:30 (kościół dolny, dla dzieci), 10:00, 11:00 (kościół dolny), 11:30 (dla dzieci i młodzieży szkolnej), 13:00, 18:30, 20:00              
  • św. Wawrzyńca na Reducie Wolskiej     ul. Wolska 140a                09:00, 11:00, 12:15 (oprócz wakacji), 17:30
  • św. Stanisława Kostki na Żoliborzu          ul. Hozjusza 2    07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 21:00, 14:30 (tylko: druga niedziela miesiąca Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie i oprócz wakacji)
  • św. Józefa Oblubieńca NMP na Kole      ul. Deotymy 41 06:30, 08:00, 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 19:00
  • Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego         ul. Kawęczyńska 53        07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00, 19:30 (dla młodzieży)
  • św. Jana Kantego w Sadach Żoliborskich              ul. Krasińskiego 31          07:00, 08:00, 09:00 (oprócz wakacji), 10:00, 11:00 (dla dzieci), 12:00, 13:00, 14:00 (oprócz wakacji), 18:30
  • Kaplica Niepokalanego Poczęcia NMP w Królikarni          ul. Puławska 113d           08:00 (oprócz lipca), 11:00
  • św. Grzegorza Wielkiego na Szczęśliwicach         ul. Włodarzewska 54     07:00, 08:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00               
  • Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników na Grochowie      Al. Stanów Zjednoczonych 55    07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00, 19:30
  • Dobrego Pasterza na Reducie Wolskiej ul. Szczecińskiego 5        07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (a udziałem dzieci), 13:00, 17:00 (oprócz wakacji), 19:00 (z udziałem studentów)
  • św. Bonifacego na Czerniakowie             ul. Czerniakowska 2/4   07:00 (stary kościół), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 (oprócz VII i VIII), 19:00 (VII i VIII)
  • św. Apostołów Jana i Pawła na Orliku    ul. Kapelanów Armii Krajowej 2               07:30, 09:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30
  • NMP Matki Kościoła na Ksawerowie      ul. Domaniewska 20       07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00, 21:00
  • Chrystusa Króla na Targówku    ul. Tykocińska 27/35       07:00, 09:00, 10:15 (dla dzieci), 11:30 (dla młodzieży), 13:00, 18:30
  • św. Ojca Pio na Gocławiu            ul. Gen. E. Fieldorfa 1    07:30, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 15:00, 16:15, 18:00, 20:30
  • św. Jozafata na Powązkach        ul. Powązkowska 90       08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00                5,4 km
  • NMP Królowej Wyznawców na SiekierkachSanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży   ul. Gwintowa 3 08:00, 09:30, 11:00, 13:00, 18:00
  • św. Franciszka z Asyżu na Okęciu             ul. Hynka 4a       07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, (o 17:00 w II i IV niedzielę miesiąca po ukraińsku w dolnym kościele), 19:00
  • Pokaż na mapie
  • Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie     ul. Gdańska 6a  07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00 (wakacje)
  • św. Wincentego a Paulo na Bródniekościół murowany ul. Św. Wincentego 83  07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
  • Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie               ul. Kobielska 10                07:00, 08:30, 09:30 (dolny kościół, oprócz wakacji), 10:00, 11:00 (dolny kościół, oprócz wakacji), 11:30 (dla dzieci), 12:30 (dolny kościół, oprócz wakacji), 13:00, 18:00, 19:00, 19:30 (oprócz wakacji, dolny kościół)
  • Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku       ul. Księcia Ziemowita 39               09:00, 11:00, 16:30
  • Zesłania Ducha Świętego na Piaskach    ul. Broniewskiego 44     07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
  • św. Wincentego a Paulo na BródnieKościół drewniany ul. Św. Wincentego 81  08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00
  • Kaplica Św. Pawła Apostoła ojców barnabitów ul. Smoluchowskiego 1 08:00, 11:00 (w języku włoskim)
  • św. Tadeusza Apostoła na Sadybie         ul. Goraszewska 16        07:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
  • św. Marka Ewangelisty na Targówku     ul. Zamiejska 6  07:00, 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00 (studenci i młodzież pracująca)
  • św. Rafała i Alberta na Rudzie   ul. Gwiaździsta 17           07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:30 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00
  • św. Jana Pawła II na Bemowie  ul. Obrońców Tobruku 48            08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00, 21:00
  • NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach    ul. Św. Bonifacego 9       07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 19:30
  • św. Krzysztofa na Piaskach         ul. Niedzielskiego 4        09:00, 11:00, 12:15, 17:00
  • św. Dominika na Służewie          ul. Dominikańska 2         07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 14:00, 17:00, 18:30, 20:15
  • Matki Bożej Różańcowej na Bródnie      ul. Wysockiego 8             07:00 (dane niesprawdzone!), 09:00, 10:30, 12:00, 13:30 (oprócz wakacji), 19:00 (oprócz wakacji), 20:00 (w wakacje)      
  • św. Patryka na Gocławiu ul. Rechniewskiego 14               08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00  
  • św. Łukasza Ewangelisty na Górcach      ul. Górczewska 176        07:00 (oprócz wakacji), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00
  • Kaplica ss. im. Jezus na Marymoncie      ul. Smoleńskiego             09:00, 17:00
  • Najczystszego Serca Maryi na Grochowie           ul. Chłopickiego 2            07:00, 08:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
  • Matki Bożej Saletyńskiej w Starych Włochach   ul. Popularna 46               07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 (oprócz wakacji), 19:30
  • św. Maksymiliana Kolbego na Służewcu              ul. Rzymowskiego 35     08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:30 (oprócz wakacji), 19:00
  • św. Faustyny na Bródnie             ul. Żuromińska 2              07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 18:30 (oprócz wakacji), 19:00 (tylko w wakacje)
  • Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie      ul. Ks. B. Markiewicza 1                07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
  • św. Katarzyny na Służewie         ul. Fosa 17          08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
  • Podwyższenia Krzyża Świętego na Jelonkach    ul. Brygadzistów 31        07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 19:15 (oprócz wakacji)
  • Bogurodzicy Maryi na Jelonkach Północnych     ul. Powstańców Śląskich 67a      07:00, 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00, 19:30 (dla studentów)
  • św. Jadwigi na Pelcowiźnie         ul. Modlińska 4 08:00, 10:00, 12:00, 18:00
  • Narodzenia Pańskiego na Witolinie (Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej)               ul. Ostrobramska 72       07:00, 09:00, 10:00, 11:00 (dla dzieci), 12:00, 18:00
  • Kaplica Miłosierdzia Bożego, Port Lotniczy im. F. Chopina w Warszawie               ul. Żwirki i Wigury 1        08:00, 10:00, 11:00
  • św. Antoniego Marii Zaccarii na Stegnach            ul. Sobieskiego 15           07:00, 09:00, 11:00, 12:30, 17:00, 19:00
  • św. Zygmunta na Bielanach        pl. Konfederacji 55         07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:30 (oprócz wakacji), 19:00 (IX-IV), 20:00 (V-VIII)
  • św. Włodzimierza na Bródnie    ul. Kondratowicza 2        07:00, 08:45, 10:00, 11:15 (dla dzieci), 12:30 i 18:00
  • Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na Chomiczówce            ul. J. Conrada 7 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00
  • Świętej Rodziny na Zaciszu         ul. Rozwadowska 9/11  07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00
  • św. Teresy od Dzieciątka Jezus we Włochach    ul. Rybnicka 27  07:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00
  • św. Barnaby Apostoła na Zaciszu             ul. Łodygowa 24               07:00, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 18:00 (19:30 w wakacje, dla młodzieży)
  • św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie               ul. Wólczyńska 64            07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
  • Wniebowstąpienia Pańskiego na Stokłosach     al. Komisji Edukacji Narodowej 101        06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 14:00 (nie ma w wakacje), 18:00, 19:30   
  • bł. Edwarda Detkensa spośród Stu Ośmiu Męczenników na Bielanach  ul. Dewajtis 3    11:00, 13:00
  • Świętej Rodziny w Ursusie na Osiedlu Chrobrego           ul. Zapustna 43 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:30
  • św. Wacława na Gocławiu          ul. Korkowa 27  07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00
  • Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie    ul. Przy Agorze 9              07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (bez wakacji) 18:00, 20:00 (bez wakacji)
  • św. Marii Magdaleny na Ugorach            ul. Echa Leśne 2               07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 19:30
  • Matki Bożej Ostrobramskiej na Boernerowie    ul. Gen. Kaliskiego 49    07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00
  • św. Anny w Wilanowie ul. Kolegiacka 1 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00     8,8 km 
  • Opatrzności Bożej w Wilanowie               ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1  08:00 (oprócz wakacji), 09:00, 10:30, 12:00, 19:00, 20:30
  • św. Zofii Barat w Grabowie         ul. Taneczna 65A             08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00
  • Wniebowzięcia NMP w Zerzniu                ul. Trakt Lubelski 157     07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
  • bł. Edmunda Bojanowskiego na Wolicy                ul. Kokosowa 12              08:00, 10:00, 11:15 (oprócz wakacji), 12:30 (oprócz wakacji), 12:00 (w wakacje), 18:00
  • św. Tomasza Apostoła na Imielinie         ul. Dereniowa 12             07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00 (oprócz wakacji), 19:00, 20:30
  • św. Józefa Oblubieńca NMP w Ursusie ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34    06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00 (od połowy września do połowy czerwca), 18:00     
  • św. Benedykta Patrona Europy w Wawrze - Sadulu        ul. Lucerny 95    07:00, 09:00, 10:00 (oprócz wakacji), 11:00 (wakacje), 12:00 (oprócz wakacji), 19:00    
  • św. Feliksa z Kantalicjo na Marysinie Wawerskim            ul. Kościuszkowców 85 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci, oprócz wakacji), 13:00, 18:30   
  • Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Niedźwiadku   ul. Wojciechowskiego 32             08:00, 10:00, 12:00, 18:00            
  • św. Szczepana Pierwszego Męczennika               ul. Głębocka 74                08:00, 09:30, 11:00, 19:00            
  • Pokaż na mapie
  • Matki Bożej Królowej Polski w Aninie    ul. Rzeźbiarska 46            07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz VII i VIII), 18:00
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie      ul. Piastowska 6a             08:00, 10:00, 12:00, 18:00            
  • św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Gołąbkach   ul. Bolesława Śmiałego 13           07:30, 09:00, 10:30, 12:00 (oprócz wakacji), 18:00
  • Matki Bożej Królowej Pokoju na Młocinach       ul. Dzierżoniowska 7      09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:30               
  • Ofiarowania Pańskiego na Wyżynach    ul. Stryjeńskich 21           07:00, 08:00 (oprócz VII i VIII), 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
  • św. Ignacego Loyoli na Placówce             ul. Wóycickiego 14a        08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00               
  • św. Łucji Dziewicy i Męczennicy w Rembertowie Starym             ul. Paderewskiego 42    08:00, 09:30, 11:00 (dzieci), 17:00               
  • św. Michała Archanioła na Białołęce      ul. Głębocka 119              07:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00  
  • NMP Matki Pięknej Miłości w Tarchominie         ul. Myśliborska 100         07:00, 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 18:00
  • bł. Władysława z Gielniowa       ul. Przy Bażantarni 3       07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00 (dla młodzieży), 20:00
  • Matki Bożej Fatimskiej w Ursusie na Niedźwiadku          ul. Zagłoby 37    07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00               
  • św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty na Białołęce          ul. Ostródzka 172            08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00 (oprócz wakacji), 18:00, 19:30 (wakacje)
  • Matki Bożej Zwycięskiej w Rembertowie            ul. Grzybowa 1 07:30, 09:00, 11:15, 13:00, 18:00
  • św. Jakuba Apostoła w Tarchominie      ul. Mehoffera 4               08:00, 09:15, 10:00 (oprócz wakacji, w kaplicy), 11:00, 12:00 (oprócz wakacji, w kaplicy), 12:30, 18:00, 20:00 (tylko wakacje)
  • Kościół rektorski UKSW św. Józefa Oblubieńca NMP     ul. Wóycickiego 1/3        11:30, 13:00, 18:00         
  • św. Ojca Pio       ul. Rybałtów 25                07:30, 09:00, 10:30, 11:45, 13:00, 15:00 (oprócz wakacji cicha msza dla rodziców z małymi dziećmi), 18:30, 20:00   
  • św. Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach                ul. Szumiąca 5   07:30, 09:00, 11:00, 12:15, 18:00               
  • św. o. Rafała Kalinowskiego       ul. Czerwonych Beretów 3          08:00, 10:00 (dla dzieci), 12:00, 18:00, 19:30 (akademicka)               
  • Imienia NMP w Międzylesiu      ul. Bursztynowa 16         07:00, 08:30, 10:00, 11:30 ( dla dzieci ), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 ( dla młodzieży )
  • Narodzenia NMP w Płudach      ul. Klasyków 21/23          07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00               
  • św. Franciszka z Asyżu w Tarchominie   ul. Strumykowa 25          08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00               
  • Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie ul. Przewodowa 15/21  08:30, 10:30 (z udziałem dzieci), 12:00, 19:00 (oprócz wakacji), 20:00 (tylko w wakacje)           
  • św. Brata Alberta w Wesołej-Zielonej   ul. Szeroka 2-Wesoła     08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00               
  • Posłania Uczniów Pańskich na Kępie Zawadowskiej       ul. Bruzdowa 11               09:00, 11:00 (dla dzieci)
  • św. Elżbiety w PowsinieSanktuarium Matki Bożej Tęskniącej     ul. Przyczółkowa 29        07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00
  • Matki Bożej Anielskiej w Radości             ul. Wilgi 14          07:00, 08:00 (oprócz wakacji), 09:30 (wakacje 9:30), 11:00 (wakacje 10:30), 12:30 (wakacje 12:00), 18:00      
  • św. Łukasza Ewangelisty na Kępie Tarchomińskiej           ul. Sprawna        08:00, 09:30, 11:00, 13:00, 17:00 (dla dzieci komunijnych), 19:00     
  • Opatrzności Bożej w Wesołej    ul. Ks. P. Skargi 2-Wesoła            07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00               
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej      ul. Borkowska 1               08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00               
  • Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie          ul. Szafirowa 58                08:00, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 12:00 (tylko w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00                               
  • św. Hieronima w Starej Miłosnej             ul. Rumiankowa 2/4       08:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 (oprócz VII i VIII), 19:00 (VII i VIII)                      
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy     ul. Narcyzowa 18             07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00                  
  • Wieczerzy Pańskiej w Aleksandrowie    ul. Ks. S. Szulczyka 14/16              09:00, 10:30, 12:00, 18:00

RadioZET.pl/ekai.pl/dokosciola.pl/PZ

Oceń