Zamknij

Wygraj metamorfozę swojego mieszkania z Dorotą Szelągowską

Anna Parcheta
10.04.2019 11:26
Urodzinowa loteria Castorama
fot. Screen

Marzysz o remoncie mieszkania, ale nie masz wystarczających oszczędności albo brakuje Ci pomysłu, jak urządzić swoje cztery kąty? Weź udział w loterii z okazji 22. urodzin Castoramy i wygraj aż 100 tysięcy złotych na metamorfozę wnętrza.

Duża jadalnia, przytulna sypialnia, widna i funkcjonalna kuchnia, a może wygospodarowanie osobnych pokoi dla dzieci? Niezależnie od tego, jakie są Twoje marzenia o idealnym mieszkaniu, teraz możesz je spełnić! Weź udział w loterii z okazji 22. urodzin Castoramy i  pozwól Dorocie Szelągowskiej zmienić swoje cztery kąty we wnętrze, które pokochasz.

Co można wygrać w loterii urodzinowej Castoramy?

Z okazji urodzin Castorama przygotowała dla swoich klientów całą masę niespodzianek. Nagrodą główną jest voucher o wartości 100 tysięcy złotych na metamorfozę mieszkania, którą przeprowadzi sama Dorota Szelągowska, projektantka znana m.in. z programów „Dorota inspiruje”, „Dorota Was urządzi” i „Domowe rewolucje”, w których zachwyciła Polaków swoimi pomysłowymi rozwiązaniami na przytulane i funkcjonalne wnętrza. Specjalnie dla laureatów loterii Dorota wraz ze swoją ekipą zaprojektuje wykończenie wnętrza i wykona prace remontowe przy użyciu materiałów budowlanych z oferty Castoramy. W zeszłym roku dzięki loterii marzenia o swoim idealnym mieszkaniu spełnili pani Mariola i pan Leszek. Teraz to możesz być Ty!

Poza metamorfozą mieszkania w loterii czekają na Ciebie także cztery samochody Dacia Duster Comfort, czyli najlepiej sprzedające się SUV-y w Polsce. Auta są wyposażone w system kontroli toru jazdy ESC, system wspomagania ruszania pod górę HSA, regulator i ogranicznik prędkości, klimatyzację manualną, a także radio MP3, USB, Bluetooth®, DAB i pilot do sterowania pod kierownicą.

To jednak nie wszystko! Dla klientów sklepów Castorama przygotowała jeszcze 22 tysiące innych nagród, a wśród nich m.in. karty przedpłacone Castorama o wartości 20 zł, 50 zł oraz 100 zł, wiertarki udarowe ERBAUER, zestawy wkrętaków MAGNUSSON, hamaki ogrodowe i zestawy poduszek ogrodowych.

Jak wziąć udział w loterii z okazji 22. urodzin Castoramy?

To niezwykle proste! Od wygranej dzielą Cię zaledwie cztery kroki:

Krok 1: Zrób dowolne zakupy w sklepach Castorama, na www.castorama.pl lub w aplikacji mobilnej Castorama od 25 marca do 20 kwietnia 2019 r. i koniecznie zachowaj paragon – każdy ma szansę na wygraną!

Krok 2: Zeskanuj kody z tyłu Paragonu Loterii na stanowisku odczytu, aby grać o nagrody w sklepie. Za zakupy w sklepie internetowym otrzymasz kod online.

Krok 3: Aby grać o 1 z 4 samochodów Dacia Duster i metamorfozę wnętrza z Dorotą Szelągowską, zarejestruj swój paragon lub fakturę w formularzu na stronie lub w aplikacji mobilnej.

Krok 4: Słuchaj uważnie Radia Zet lub śledź stronę loterii w dniach ogłoszenia wyników, czyli: 2.04, 9.04, 16.04 oraz 24.04 i sprawdź, czy wygrałeś!

Artykuł powstał we współpracy z Castorama.