Zamknij

Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
12.08.2019 11:26
Wymarzona miłość - STRESZCZENIE: o czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA]
fot. Youtube/Erkenci Kuş

"Wymarzona miłość" to nowy serial turecki, który emitowany będzie w TVP2, począwszy od 6 sierpnia. Telenowela opowiadać będzie o Sanem, czyli dziewczynie pochodzącej z biednej dzielnicy w Stambule, która zatrudnia się w agencji reklamowej. Streszczenie "Wymarzonej miłość" i obsadę serialu, można znaleźć poniżej.

"Wymarzona miłość" - serial turecki: o czym jest nowa produkcja TVP2? Kto gra? Kim są bohaterowie serialu? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy obsadę "Wymarzonej miłości" i streszczamy serial.

Wymarzona miłość, odc. 8: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ósmym odcinku?

Wymarzona miłość - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki?

Nowy serial turecki "Wymarzona miłość" opowiadać będzie o Sanem, czyli dziewczynie pochodzącej z biednej dzielnicy w Stambule, która zatrudnia się w agencji reklamowej. W tej samej firmie od jakiegoś czasu pracuje także jej starsza siostra Leyla. Z kolei właściciel agencji, czyli pan Aziz, idzie na emeryturę i zarządzanie firmą powierza swojemu najstarszemu synowi, światowej sławy fotografowi, Canowi. Chłopak jest lekkoduchem, więc finansami agencji reklamowej zajmuje się młodszy z braci, Emre. Po przybyciu do firmy pięknej Sanem życie obydwu mężczyzn zmieni się całkowicie.

Marzę o Tobie - ostatni odcinek: kiedy finał serialu i co się wydarzy? [STRESZCZENIE]

Serial "Wymarzona miłość" będzie można oglądać w TVP2 o godzinie 13:15, począwszy od wtorku, 6 sierpnia 2019 roku. W ramówce zastąpi on dotychczasowo emitowaną telenowelę "Marzę o Tobie". Odcinki "Wymarzonej miłości" będą trwać około 40 minut. Serial turecki będzie liczyć około 153 odcinków.

Wymarzona miłość - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

Obsada Wymarzonej miłości - kto zagra w telenoweli?

Wiele osób, które chcą oglądać nowy serial turecki TVP2, szuka w sieci także informacji o obsadzie "Wymarzonej miłości". W roli głównej zobaczymy Demet Özdemir, która wcieli się w Sanem. Ponadto w telenoweli zagrają m.in. Öznur Serçeler (jako Leyla) czy Can Yaman (Can).

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW