Zamknij

Wymarzona miłość - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek 2.09 i kiedy nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
02.09.2019 09:50
Wymarzona miłość - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek 2.09 i kiedy nowy odcinek?
fot. PIXABAY

"Wymarzona miłość" w poniedziałek 2 września 2019 nie zostanie wyemitowana. Na kolejny epizod tureckiego serialu fani telenoweli będą musieli trochę poczekać. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego, dlaczego nie ma "Wymarzonej miłości" 2.09.2019 i kiedy nowy odcinek serialu.

"Wymarzona miłość" 2 września 2019 - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek? Kiedy i o której godzinie wyemitowany zostanie kolejny epizod tureckiego serialu? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, dlaczego nie ma "Wymarzonej miłości" 2.09.2019.

Dlaczego nie ma Wymarzonej miłości 2.09.2019 w poniedziałek?

Wielu fanów tureckiego serialu z pewnością zaskoczy fakt, że 2.09.2019 nie ma odcinka "Wymarzonej miłości". W poniedziałek kolejny epizod telenoweli nie zostanie wyemitowany zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Dlaczego? Otóż w poniedziałek 2 września o godzinie 13:50 będzie można obejrzeć Mistrzostwa Świata w Koszykówce, mecz Chiny-Polska. Będzie to kolejny pojedynek Biało-Czerwonych na MŚ. 

Serial "Wymarzona miłość" można oglądać codziennie o godzinie 13:15, począwszy od wtorku, 6 sierpnia. Turecka telenowela emitowana jest na antenie TVP2. W ramówce zastąpiła serial "Marzę o Tobie", którego ostatni odcinek można było obejrzeć w poniedziałek, 5 sierpnia. Z kolei ostatni epizod "Wymarzonej miłości" prawdopodobnie wyemitowany zostanie 9 września.

Wymarzona miłość: ostatni odcinek. Kiedy będzie? Dlaczego serial się kończy?

Wymarzona miłość - kiedy oglądać kolejny odcinek tureckiego serialu?

Nowy odcinek "Wymarzonej miłości" wyemitowany zostanie dzień później, czyli we wtorek, 3 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod tureckiej telenoweli będzie można oglądać o godzinie 13:15 w TVP1.

Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

"Wymarzona miłość" ("Erkenci Kus") to serial, który łączy ze sobą wątki komediowe oraz dramatyczne. Telenowela opowiada o Sanem, czyli dziewczynie pochodzącej z biednej dzielnicy w Stambule, która zatrudnia się w agencji reklamowej. W roli głównej Demet Özdemir, która wcieli się w Sanem. Ponadto w telenoweli grają m.in. Öznur Serçeler (jako Leyla) czy Can Yaman (Can). 

RadioZET.pl/JW