Teraz gramy

Wymarzona miłość: ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

05.08.2019 13:26

Ile odcinków ma "Wymarzona miłość" i kiedy oglądać serial turecki? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które planują oglądać nową telenowelę. Serial emitowany będzie w TVP2, począwszy od 6 sierpnia. W ramówce zastąpi produkcję "Marzę o tobie". Szczegółowe informacje o serialu "Wymarzona miłość", zamieszczamy poniżej.

Wymarzona miłość - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2? fot. Youtube/Erkenci Kuş

"Wymarzona miłość" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać nowy serial turecki? O której godzinie transmisja? Co wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy i ile odcinków liczy "Wymarzona miłość".

>> Przeczytaj streszczenie najnowszego, 13. odcinka Wymarzonej miłości 

Wymarzona miłość - ile odcinków ma serial turecki?

Wiele osób, które chcą oglądać nowy serial turecki, szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma "Wymarzona miłość". Jak podaje Telemagazyn.pl, w Turcji pierwszy sezon telenoweli liczy 51 epizodów, a każdy z nich trwa po 120 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek prawdopodobnie będzie trwać około 40 minut. Oznacza to, że serial "Wymarzona miłość" liczyć będzie około 153 odcinki.

Serial Wymarzona miłość - kiedy i o której godzinie oglądać?

Serial "Wymarzona miłość" będzie można oglądać codziennie o godzinie 13:15, począwszy od wtorku, 6 sierpnia. Turecka telenowela emitowana będzie na antenie TVP2. W ramówce zastąpi serial "Marzę o Tobie", którego ostatni odcinek będzie można obejrzeć w poniedziałek, 5 sierpnia. 

"Wymarzona miłość" ("Erkenci Kus") to serial, który łączy ze sobą wątki komediowe oraz dramatyczne. Telenowela opowiadać będzie o Sanem, czyli dziewczynie pochodzącej z biednej dzielnicy w Stambule, która zatrudnia się w agencji reklamowej. W roli głównej zobaczymy Demet Özdemir, która wcieli się w Sanem. Ponadto w telenoweli zagrają m.in. Öznur Serçeler (jako Leyla) czy Can Yaman (Can). 

Wymarzona miłość - STRESZCZENIE: o czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA] 

RadioZET.pl/JW

Oceń