Zamknij

Wymarzona miłość: ile odcinków ma turecki serial i kiedy oglądać go w TVP3?

Jolanta Waligóra
10.09.2019 13:26
Wymarzona miłość - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?
fot. Youtube/Erkenci Kuş

Ile odcinków ma "Wymarzona miłość" i kiedy oglądać turecki serial ? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które planują oglądać nową telenowelę. Serial emitowany będzie w TVP3 już od 13 września.  Szczegółowe informacje o serialu "Wymarzona miłość" zamieszczamy poniżej.

"Wymarzona miłość" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać nowy serial turecki? O której godzinie transmisja? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy i ile odcinków liczy "Wymarzona miłość".

Wymarzona miłość - ile odcinków ma serial turecki?

Wiele osób, które chcą oglądać nowy serial turecki, szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma "Wymarzona miłość". Jak podaje Telemagazyn.pl, w Turcji pierwszy sezon telenoweli liczy 51 epizodów, a każdy z nich trwa po 120 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek prawdopodobnie będzie trwać około 40 minut. Oznacza to, że serial "Wymarzona miłość" liczyć będzie około 153 odcinki.

Serial Wymarzona miłość - kiedy i o której godzinie oglądać?

Serial "Wymarzona miłość" będzie można oglądać codziennie o godzinie 10 rano, począwszy od 13 września. Jak poinformował Telemagazyn.pl, turecka telenowela zostanie wyemitowana na antenie TVP3. 

"Wymarzona miłość" ("Erkenci Kus") to serial, który łączy ze sobą wątki komediowe oraz dramatyczne. Telenowela opowiadać będzie o Sanem, czyli dziewczynie pochodzącej z biednej dzielnicy w Stambule, która zatrudnia się w agencji reklamowej. W roli głównej zobaczymy Demet Özdemir, która wcieli się w Sanem. Ponadto w telenoweli zagrają m.in. Öznur Serçeler (jako Leyla) czy Can Yaman (Can). 

Wymarzona miłość - STRESZCZENIE: o czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA] 

RadioZET.pl/JW