Zamknij

Wypożyczalnia choinek Volvo 2019 - o co chodzi, na czym polega i do kiedy trwa akcja?

Jolanta Waligóra
13.12.2019 11:51
Wypożyczalnia choinek Volvo 2019 - o co chodzi, na czym polega i do kiedy trwa akcja?
fot. SHUTTERSTOCK

Wypożyczalnia choinek Volvo w 2019 roku odbędzie się już po raz trzeci. Zasady akcji są bardzo proste - wypożyczamy choinkę na okres świąteczny, a po Bożym Narodzeniu wraca ona do szkółki leśnej, gdzie zostaje ponownie zasadzona. Przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy, na czym polega wypożyczalnia choinek Volvo i jak to zrobić w Warszawie i w innych miastach.

Wypożyczalnia choinek Volvo 2019 - na czym polega akcja? O co w niej chodzi? Kiedy się rozpoczyna? Do kiedy potrwa? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o akcji wypożyczania choinek Volvo.

Wypożyczalnia choinek Volvo - o co chodzi i na czym polega akcja? [ZASADY]

Choć popularna akcja marki Volvo w 2019 roku odbędzie się już po raz trzeci, to jednak nie wszyscy jeszcze mieli okazję dowiedzieć się, o co chodzi z wypożyczalnią choinek Volvo i na czym to polega. Zasady są bardzo proste. Wypożyczamy choinkę na okres świąteczny, a po Bożym Narodzeniu wraca ona do szkółki leśnej, gdzie zostaje ponownie zasadzona i może znów trafić do naszego domu za rok.

Gdzie kupić ładne bombki plastikowe i szklane na choinkę? [SKLEPY, CENY] 

Jak wypożyczyć choinkę Volvo w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce? Żywą choinkę w doniczce będzie można wypożyczyć w dniach 19-23 grudnia (czwartek-poniedziałek) lub do wyczerpania zapasu drzewek u danego dealera na terenie całego kraju. W tym terminie należy przyjść do Autoryzowanego Dealera Volvo, wypożyczyć choinkę oraz wnieść 55 zł opłaty bezzwrotnej. Po Świętach Bożego Narodzenia trzeba przynieść choinkę z powrotem. Można to zrobić do środy 8 stycznia włącznie.

Pula drzewek wynosi 1200, za każde wypożyczone marka zobowiązuje się posadzić dziesięć kolejnych.

Akcja wypożyczalnia choinek Volvo ma na celu przede wszystkim ograniczenie wycinki drzew. W końcu jak informuje marka, co roku na święta wycinanych jest w Polsce ponad 6 mln choinek.

Każde ścięte drzewo to mniej tlenu i więcej dwutlenku węgla. W przypadku plastikowej choinki musielibyśmy jej używać przez 10 lat, aby stała się bardziej ekologiczna od prawdziwego drzewka. Ścięta choinka musi natomiast zostać zutylizowana, co również wpływa negatywnie na środowisko - czytamy na oficjalnej stronie internetowej marki Volvo. Można tam także znaleźć szczegółowe porady dotyczące tego, jak dbać o choinkę w okresie świątecznym.

Kiedy ubrać choinkę w domu? [TRADYCJA W POLSCE, TERMIN]

Wypożyczalnia choinek Volvo 2019 - gdzie prowadzona jest akcja? [WARSZAWA]

Wiele osób szuka także w sieci listy miejsc, gdzie prowadzona jest wypożyczalnia choinek Volvo w 2019 roku. Można znaleźć 27 takich punktów, które są zlokalizowane w całej Polsce, m.in. w Szczecinie, Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Toruniu, Płocku czy Wrocławiu.

Jeśli chodzi o Warszawę, to akcja wypożyczalnia choinek Volvo 2019 prowadzona jest w kilku punktach. Poniżej przedstawiamy ich szczegółowe adresy:

  • Autogala ul. Toruńska 90, 03-226 Warszawa
  • Dom Volvo ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa
  • Euroservice Al. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa
  • Euroservice ul. Płowiecka 62, 04-501 Warszawa

Pełną listę miejsc można znaleźć pod tym LINKIEM.

Zagłosuj

Skorzystasz z akcji marki Volvo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW