Zamknij

Wyprzedaż bielizny - Esotiq, Triumph, Intimissimi: jakie są promocje?

Redakcja
22.06.2018 15:39
Wyprzedaż bielizny - Esotiq, Triumph, Intimissimi: jakie są promocje?
fot. pixabay.com

Wyprzedaż bielizny 2018 w Esotiq, Triumph, Intimissimi i w sklepach innych marek w trakcie letnich wyprzedaży to idealny moment, aby uzupełnić swoją garderobę. W poniższym artykule znajdziecie informacje o tym, w jakich sklepach obowiązują promocje na bieliznę i na jak dużą zniżkę można liczyć podczas zakupów.

Letnia wyprzedaż bielizny 2018: Esotiq, Triumph, Intimissimi i inne. Od kiedy do kiedy trwają promocje i jak duże zniżki obowiązują w sklepach? Sprawdzamy informacje o wyprzedaży bielizny w najbardziej popularnych sklepach.

» Wyprzedaże letnie 2018 - do kiedy i gdzie? [ZARA, H&M, RESERVED]

Wyprzedaż bielizny 2018 - gdzie i jakie są promocje?

W trakcie letnich wyprzedaży dużą popularnością cieszy się także wyprzedaż bielizny w najbardziej znanych sklepach. Są to m.in. Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Esotiq, a także wiele innych. Oprócz "sieciówek" na początku lata przeceny są organizowane także w mniejszych sklepach, gdzie można znaleźć bardzo ciekawe oferty. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych sklepów, w których już rozpoczęły się letnie wyprzedaże bielizny 2018:

  • Intimissimi: do -50% na bieliznę
  • Calzedonia: do -50% na bieliznę
  • Esotiq: do -30% na bieliznę
  • Triumph: do -60% na wybrane modele bielizny

Większość z tych ofert obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również online. Bieliznę na wyprzedaży 2018 można kupić także w sklepach odzieżowych. Dużą ofertę mają m.in. Zara, Reserved, H&M i inne.

» Wyprzedaż letnia 2018 w Reserved: do kiedy trwa i jakie są zniżki?

» Wyprzedaże letnie 2018: ZARA. Kiedy online i w sklepach stacjonarnych?

Od kiedy do kiedy trwa letnia wyprzedaż bielizny 2018?

Nie ma żadnej zasady co do trwania wyprzedaży bielizny w sklepach. Często zdarza się tak, że specjalne oferty trwają tylko kilka dni, a w przypadku niektórych sklepów zniżki mogą obowiązywać nawet do końca wakacji. Najlepiej na bieżąco śledzić informacje publikowane na stronach internetowych lub zapytać w sklepie stacjonarnym o czas trwania wyprzedaży bielizny 2018.

» Letni wyprzedaże 2018: kiedy się zaczynają? [ZARA, RESERVED, MANGO] 

Należy pamiętać, że podczas wyprzedaży bielizny 2018 najbardziej popularne modele mogą wyprzedać się bardzo szybko. Jeśli będziemy zwlekać z wybraniem się na zakupy, trzeba będzie liczyć się z tym, że zdecydowana większość może już być wyprzedana. Ponadto zazwyczaj pod koniec wyprzedaży zostają już tylko największe lub najmniejsze rozmiary, które nie zawsze muszą nam odpowiadać.

RadioZET.pl/KP