Zamknij

Wyprzedaże letnie 2018: ZARA. Kiedy online i w sklepach stacjonarnych?

Redakcja
22.06.2018 11:24
Wyprzedaże letnie 2018: ZARA. Kiedy online i w sklepach stacjonarnych?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Startują letnie wyprzedaże 2018 w Zarze! To doskonała okazja, by "upolować" wymarzone ubranie nawet do 50% taniej i niedrogo odświeżyć swoją garderobę. Kiedy zaczynają się wyprzedaże i na jakie obniżki mogą liczyć klienci? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

Wyprzedaże letnie 2018: ZARA. Kiedy online i w sklepach stacjonarnych? Sprawdzamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań. 

» Wyprzedaże letnie 2018 - do kiedy i gdzie? [ZARA, H&M, RESERVED] «

Wyprzedaże letnie 2018: ZARA online - kiedy startują?

Na ten moment wszyscy miłośnicy hiszpańskiej sieciówki czekali blisko rok. Wystartowały letnie wyprzedaże 2018 w ZARZE! To doskonała okazja, by kupić wymarzone spodnie, czy upatrzoną już wcześniej modną sukienkę, nawet do 50% taniej.

W środę, 20 czerwca rozpoczęły się letnie wyprzedaże 2018 w ZARZE online. Obniżki w sklepie internetowym wystartowały o godzinie 22:00. Przecenione rzeczy znajdziemy na oficjalnej stronie sieciówki: zara.com/pl, w specjalnej zakładce z lewej strony "WYPRZEDAŻ". Z pewnością, jak co roku, wiele produktów rozejdzie się w błyskawicznym tempie, dlatego zachęcamy do sprawdzenia przecenionych ubrań i akcesoriów jak najszybciej.

» Wyprzedaż letnia 2018 w Reserved: do kiedy trwa i jakie są zniżki?

ZARA: wyprzedaże 2018 - kiedy letnie obniżki w sklepie stacjonarnym?

Mamy także dobrą wiadomość dla osób, które nie przepadają za robieniem zakupów drogą online. Letnie wyprzedaże w ZARZE 2018 w sklepach stacjonarnych rozpoczęły się dzień później, a dokładniej w czwartek, 21 czerwca. Wybrane produkty będzie można zakupić nawet do 50% taniej! To doskonała okazja, by za niewielką kwotę odświeżyć swoją garderobę.

Jak poinformowała ZARA w swoim newsletterze, podczas pierwszego dnia wyprzedaży, wybrane sklepy hiszpańskiej sieciówki będą czynne dłużej niż zwykle - nawet do godziny 22:00. Sklepy, które 21 czerwca otwarte będą dłużej, znajdują się m.in. w Warszawie (Junior, Plac Unii, Promenada, Targówek), w Krakowie (Bonarka, Galeria Kazimierz, Serenada) czy w Poznaniu (Plaza, Stary Browar).

»  Letnie wyprzedaże 2018: kiedy się zaczynają? [ZARA, RESERVED, MANGO] «

»  Wyprzedaż bielizny - Esotiq, Triumph, Intimissimi: jakie są promocje?

RadioZET.pl/JW