Zamknij

Wyprzedaże letnie 2019 - do kiedy potrwają w sklepach? [ZARA, SINSAY, H&M]

Jolanta Waligóra
01.08.2019 12:28
Wyprzedaże letnie 2019 - do kiedy potrwają w sklepach? [ZARA, SINSAY, H&M]
fot. PIXABAY

Do kiedy wyprzedaże letnie 2019 w sklepach? Obecnie po obniżonych cenach, które sięgają nawet -70%, można kupić nie tylko ubrania i akcesoria, ale także książki, kosmetyki czy wyposażenie wnętrz. Niestety promocja nie będzie trwała długo. Sprawdzamy, do kiedy letnie wyprzedaże 2019 i co już wiadomo na ten temat.

Wyprzedaże letnie 2019 - do kiedy? Zebraliśmy dla was informacje o zakończeniu wyprzedaży letnich 2019 w takich sklepach jak Zara, Sinsay, H&M, Reserved oraz innych sieciówkach. Przedstawiamy szczegóły.

Do kiedy wyprzedaże letnie 2019 w sklepach?

Informacji na temat tego, do kiedy letnie wyprzedaże 2019 potrwają w sklepach, poszukuje wiele osób, które jeszcze chcą skorzystać z ostatnich dni atrakcyjnych promocji. Długo wyczekiwane sezonowe obniżki w sklepach rozpoczęły się w drugiej połowie czerwca, a obecnie ceny wybranych produktów obniżone są nawet do -70%. W promocji można kupić nie tylko ubrania i akcesoria, ale także książki, kosmetyki, wyposażenie wnętrz czy produkty AGD i RTV. 

Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na to, do kiedy wyprzedaże letnie 2019 w sklepach. Nie ma żadnej umownej daty, która wskazywałaby na zakończenie promocji. Oznacza to, że każdy sklep sam ustala ten termin. 

Niedziele handlowe SIERPIEŃ 2019 - KALENDARZ. Kiedy otwarte sklepy? [WYKAZ]

Wyprzedaże letnie 2019 - do kiedy?

Jak już wspominaliśmy powyżej, wyprzedaże letnie 2019 w sklepach kończą się w różnych terminach, które ustala marka. W wielu sieciówkach atrakcyjne promocje kończą się mniej więcej na początku sierpnia lub rzadziej w pierwszej połowie miesiąca - wszystko zależy od tego, kiedy wyprzedadzą się produkty w obniżonych cenach. 

Niedziele handlowe 2019 - KALENDARZ: kiedy sklepy będą czynne w niedzielę? [TERMINARZ]

Należy jednak pamiętać, że podczas letnich wyprzedaży 2019 obowiązuje zasada "im szybciej, tym lepiej". Jeśli zdecydujemy się wybrać na zakupy pod koniec trwania promocji, będziemy musieli liczyć się z tym, że zdecydowana większość ubrań może już być wyprzedana. Ponadto zazwyczaj wtedy zostają już tylko ubrania w jednym rozmiarze, który nie zawsze musi nam odpowiadać.

Wyprzedaże lato 2019: gdzie są wyprzedaże? [ZARA, RESERVERD, MOHITO, ALLEGRO]

Przypomnijmy, że promocje letnie 2019 organizowane są m.in. w takich sklepach jak Zara, H&M, Reserved, Mango, Mohito oraz w innych sieciówkach.

Zagłosuj

Skorzystałeś/aś z wyprzedaży letnich 2019?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW