Zamknij

Wyprzedaże zimowe 2018: Zara, H&M, Reserved, Lidl [PROMOCJE]

Redakcja
02.01.2019 09:38
Wyprzedaże zimowe 2018: Zara, H&M, Reserved, Lidl [PROMOCJE]
fot. PIXABAY

Wyprzedaże zimowe 2018 w sklepach Zara, H&M, Reserved, Lidl wystartowały! Na atrakcyjne obniżki można liczyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Od kiedy, do kiedy będą trwać przeceny i na jakie promocje będzie można liczyć? Szczegółowe informacje o wyprzedażach po Świętach Bożego Narodzenia 2018, można znaleźć poniżej.

Zimowe wyprzedaże 2018/19: Zara, H&M, Reserved, Lidl - promocje. Na jakie obniżki będzie można liczyć w sklepach? Od kiedy, do kiedy będą trwać promocje w sklepach stacjonarnych i online? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Festiwal Pizzy 2019 - do kiedy trwa festiwal w Pizza Hut? [CENA, REGULAMIN]

Wyprzedaże zimowe 2018: Zara, H&M

Zimowe wyprzedaże 2018 w Zarze w sklepach stacjonarnych rozpoczęły się w czwartek, 27 grudnia. Z kolei promocje online wystartowały dzień wcześniej, w środę 26 grudnia o godzinie 22:00. Tradycyjnie wyprzedaże po Świętach w Zarze 2018 będą obejmować mnóstwo rzeczy m.in. płaszcze, kurtki, buty, torebki, spodnie, bluzki, koszule czy bluzy. Obniżki sięgać będą nawet do około -50%.

Podobnie jak w przypadku popularnej hiszpańskiej sieciówki, wyprzedaże zimowe w H&M 2018 już się rozpoczęły! Produkty w promocyjnej cenie można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale i internetowych. Taniej będzie można nabyć mnóstwo rzeczy z kolekcji sezonu jesień-zima. Promocje sięgać będą do -50%.

Przypominamy, że wyprzedaże zimowe 2018/19 trwają przez cały styczeń, a w niektórych sklepach nawet do końca lutego. Jednak najlepsze "perełki" z pewnością wyprzedadzą się w zaskakującym tempie, dlatego nie warto odkładać zakupów na ostatnią chwilę, a wybrać się na nie odpowiednio wcześniej. W przeciwnym wypadku nasza rzecz może zostać wyprzedana lub nie znajdziemy dla siebie rozmiaru. 

» Wyprzedaże zimowe 2018/19 - kiedy startują i gdzie? [LISTA SKLEPÓW] «

Wyprzedaże po Świętach 2018 - Reserved, Lidl

Wyprzedaże zimowe 2018 w Reserved obejmują wybrany asortyment z sezonu jesień-zima z kolekcji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Obniżki sięgają do -50% i zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych już wystartowały! 

Z kolei wyprzedaże po Świętach 2018 w Lidlu rozpoczną się 28 grudnia i potrwają aż do wyczerpania zapasów. Od piątku wybrany asortyment przeceniony zostanie nawet do -80%, a ceny zaczną się już od 3 zł. W ofercie wyprzedażowej będzie można znaleźć produkty, które wcześniej w ciągu całego roku można było kupić w sieci sklepów Lidl, a które nie zostały całkowicie wysprzedane. Dlatego właśnie artykuły objęte promocją mogą się różnić w zależności od sklepu, podobnie jak dostępność wzorów, kolorów i rozmiarów - w przypadku odzieży.

» Niedziele handlowe GRUDZIEŃ 2018 - kiedy otwarte sklepy? [KALENDARZ] «

RadioZET.pl/JW