Zamknij

X Ambassadors w Warszawie 2019 - bilety, data, miejsce koncertu

Redakcja
04.03.2019 11:27
X Ambassadors w Warszawie 2019 - bilety, data, miejsce koncertu
fot. Instagram.com/xambassadors

X Ambassadors w Warszawie 2019 - koncert amerykańskiego zespołu został oficjalnie potwierdzony. Grupa przyjedzie do naszego kraju już w maju i wystąpi w klubie muzycznym w stolicy. Szczegółowe informacje o biletach na koncert X Ambassadors 2019 w Warszawie, dacie i miejscu, można znaleźć poniżej.

X Ambassadors: koncert w Warszawie 2019 - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Za ile można kupić wejściówki? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o koncercie X Ambassadors w Warszawie 2019 - bilety, data, miejsce.

Koncert X Ambassadors w Warszawie 2019 - kiedy i gdzie się odbędzie?

X Ambassadors 2019 w Warszawie - koncert zespołu został oficjalnie potwierdzony i pojawiły się szczegóły dotyczące muzycznego wydarzenia. Amerykański zespół wystąpi w stolicy w poniedziałek 6 maja. Koncert X Ambassadors w Warszawie 2019 będzie mieć miejsce w klubie muzycznym Progresja (Fort Wola 22). Starto o godzinie 20:00.

X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors, udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do "Unconsolable". W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem kooperacji jest ich debiutancki album "VHS" z którego pochodzi największy przebój grupy – "Renegades". Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych. 

Obecnie X Ambassadors ma już na koncie trzy EP-ki i studyjny album. W styczniu 2019 roku ukazał się ich nowy utwór "Boom".

X Ambassadors w Warszawie 2019: BILETY. Za ile i kiedy w sprzedaży? [CENA]

Bilety na koncert X Ambassadors 2019 w Warszawie trafią do sprzedaży w piątek 8 marca. Wejściówki na muzyczne wydarzenie będzie można nabyć od godziny 11:00 m.in. na stronie eBilet.pl.

Ceny biletów na koncert X Ambassadors 2019 w Warszawie wynoszą od 105 zł w przedsprzedaży do 120 zł za zakup w dniu koncertu.

RadioZET.pl/JW