Zamknij

You, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu "Ty" na Netflix i o czym będą? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
17.12.2019 13:23
You, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu "Ty" na Netflix i o czym będą? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/Netflix

Kiedy sezon 2. "You"? Wszyscy fani popularnego serialu mogą odetchnąć z ulgą - informacja o kontynuacji produkcji została potwierdzona. Nowe odcinki serialu "You" na Netflix trafią jeszcze w 2019 roku. Sprawdzamy, co już wiadomo o 2. sezonie "Ty" i kto będzie nową obsesją Joego.

"You", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? Czy powrócą znani bohaterowie? Czy zobaczymy nowe twarze? O czym będzie kolejna seria? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o 2. sezonie "Ty".

You, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Informacji o tym, kiedy sezon 2. "You" na Netflix szuka wielu fanów serialu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. Mamy dobrą wiadomość - informacja o kontynuowaniu produkcji została potwierdzona, a nowe epizody pojawią się jeszcze w 2019 roku. Premiera 2. sezonu "You" zaplanowana jest na koniec roku, a dokładniej na 26 grudnia. To właśnie w czwartek nowe epizody serialu trafią na platformę Netflix.

You, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie trzeci sezon?

Przypominamy, że 1. sezon serialu "You" (po polsku "Ty) można cały czas oglądać na platformie Netflix

Ty, 2. sezon - ZWIASTUN: o czym będzie kolejny sezon serialu "You"? 

O fabule 2. sezonu "You", z uwagi na zbliżającą się premierę, wiadomo coraz więcej. W nowej serii główny bohater, czyli Joe Goldberg (Penn Badgley) przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles. Jego nową obsesją ma zostać Love Quinn, którą zagra Victoria Pedretti. Aktorkę ostatnio można było oglądać w serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu" oraz  "Once Upon a Time in Hollywood".

Jak czytamy na portalu serialowa.pl, TVLine podało informacje na temat tego, kim będzie Love Quinn i co będzie łączyło ją z Joem.

Postać Perdetti jest aspirującą szefową kuchni, która pracuje jako menedżerka w ekskluzywnym sklepie spożywczym. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki nie jest zainteresowana światem mediów społecznościowych ani auto-promocją, za to woli skupić się na prowadzeniu interesującego życia. Love nosi w sobie głębokie poczucie żalu i kiedy spotyka Joego, wyczuwa w nim bratnią duszę, która także wie, czym jest wielka strata.

Zwiastun 2. sezonu "You" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW