Zamknij

You, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA]

16.10.2020 15:27
You, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA]
fot. Youtube/Netflix

Kiedy "You 3" i czy będzie trzeci sezon? Choć do tej pory wszystkie informacje na temat ewentualnej kontynuacji popularnego serialu owiane były tajemnicą, to niedawno pojawiły się pierwsze wiadomości na temat nowych odcinków. Szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy 3. sezon "You" i czy w ogóle powstaną kolejne odcinki, można znaleźć poniżej.

"You 3" - kiedy trzeci sezon serialu Netflix? Czy w ogóle powstanie nowa serialu popularnej produkcji? Co już wiadomo na temat kolejnych epizodów? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "You" i czy będzie trzecia seria.

You 3 - czy będzie trzeci sezon serialu Netflix?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "You", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu serial już od pierwszej serii cieszył się dużą popularnością, a kolejne odcinki wzbudzały niemałe zainteresowanie. Choć do tej pory wszystkie informacje na temat ewentualnej kontynuacji popularnego serialu owiane były tajemnicą, to niedawno pojawiły się pierwsze wiadomości na temat nowych odcinków.

Pod koniec 2019 roku Penn Badgley, który wciela się w głównego bohatera serialu "You", wziął udział w wywiadzie. Dziennikarka zapytała aktora o dalsze losy Love, na co on odpowiedział "Myślę, że w trzecim sezonie...". Szybko jednak dodał, że nie wie nic o kolejnych odcinkach serialu. 

Ponadto w połowie stycznia 2020 roku platforma Netflix potwierdziła, że powstanie "You 3".

You, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu Ty?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy premiera "You 3". Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

W 3. sezonie serialu ponownie zobaczymy stalkera Joego (Penn Badgley) oraz jego dziewczynę Love (Victoria Pedretti). Ponadto pojawiają się też nowi bohaterowie, w których wcielą się Shalita Grant oraz Travis Van Winkle.

Przypomnijmy, że zarówno pierwszą, jak i drugą serię można oglądać na platformie Netflix. We wspomnianym serwisie dostępne są wszystkie odcinki produkcji.

Zagłosuj

Czekasz na 3. sezon serialu "You"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl