Zamknij

You vs. Wild: o czym będzie nowy interaktywny serial Netflixa? [DATA PREMIERY, OBSADA, FABUŁA]

Paweł Żurek
22.03.2019 12:49
You vs. Wild: o czym będzie nowy interaktywny serial Netflixa? [DATA PREMIERY, OBSADA, FABUŁA]
fot. Facebook/Netflix

You vs. Wild – o czym będzie nowy interaktywny serial Netflixa? Filmowy gigant niebawem pokaże nową produkcję, w której widzowie będą mogli rozstrzygnąć jak potoczą się losy bohaterów. You vs. Wild już niebawem będzie miało premierę. Sprawdźcie o czym jest interaktywny serial Netflixa, kiedy odbędzie się jego premiera, oraz to jaka będzie jego obsada i fabuła.

You vs. Wild: kiedy premiera nowego, interaktywnego serialu Netflixa? Sprawdźcie najważniejsze informacje o produkcji: obsada, fabuła, premiera.

>>  Netflix: nowości MARZEC 2019 - nowe seriale i filmy

You vs. Wild: Netflix. O czym będzie? Obsada

You vs. Wild, nowa produkcja Netflixa, to kolejna już część opowieści o przygodach podróżnika, Beara Gryllsa. Nowy serial będzie jednak wyjątkowy – to sami widzowie zdecydują gdzie pójdzie odważny odkrywca, a także co się z nim stanie. Netflix nie podał obsady You vs. Wild – poinformował jedynie, że wystąpi w nim właśnie Bear Grylls.

- Jestem dumny, że stałem się częścią tego typu, pierwszej interaktywnej serii, która naprawdę daje widzom możliwość wejścia w moje buty –skomentował swój występ w programie podróżnik Bear Grylls.

>>  Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Zagłosuj

Chcesz obejrzeć serial You vs. Wild z Bearem Bryllsem?

Liczba głosów:

Premiera You vs. Wild. Ile będzie miał odcinków? [DATA]

Data premiery You vs. Wild, nowego serialu Netflixa, jest już znana. Serial będzie można oglądać od 10 kwietnia. Produkcja Netflixa składa się z 10 interaktywnych odcinków.

>>  Netflix jest dla was za drogi? Już niedługo pojawią się tańsze abonamenty

Netflix: interaktywne seriale [You vs. Wild, Black Mirror]

You vs. Wild jest drugim serialem interaktywnym produkcji Netflixa. Pierwszym było  Black Mirror: Bandersnatch. W „Czarnym lustrze” po raz pierwszy widzowie mogli zadecydować o losach i przyszłości bohaterów serialu. To rozwiązanie  Netflix zastosował też w serialu z Bearem Gryllsem – You vs. Wild.

RadioZET.pl/PZ