Zamknij

Z Kamerą u Kardashianów, sezon 3 - kiedy nowe odcinki na Netflix? [DATA PREMIERY]

23.07.2020 13:00
Z Kamerą u Kardashianów, sezon 3 - kiedy nowe odcinki na Netflix? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/YASHINSKI Studio

Kiedy 3. sezon "Z Kamerą u Kardashianów" na Netflix? Informacji na temat pojawienia się nowych odcinków programu na popularnej platformie szuka wielu fanów reality show. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon "Z Kamerą u Kardashianów" online na Netflix i czy w ogóle nowe odcinki się pojawią, można znaleźć poniżej.

"Z Kamerą u Kardashianów", sezon 3 - NETFLIX: kiedy nowe odcinki popularnego programu? Czy w ogóle będą dostępne? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Z Kamerą u Kardashianów" na Netflix.

Z Kamerą u Kardashianów, sezon 3 - czy będą nowe odcinki programu na Netflix?

Jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku informowaliśmy, że program "Z Kamerą u Kardashianów" zadebiutuje na platformie Netflix. Premiera pierwszych dwóch serii reality show na popularnej platformie odbyła się 1 czerwca. W związku z tym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Z Kamerą u Kardashianów" na Netflix. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie wiadomo jeszcze, czy w serwisie udostępnione zostaną kolejne odcinki programu.

Przypomnijmy, że aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności. 

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Kiedy 3. sezon Z Kamerą u Kardashianów na Netflix? [DATA PREMIERY]

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 3. sezon "Z Kamerą u Kardashianów" online na Netflix i czy nowe odcinki programu w ogóle pojawią się na platformie. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Oglądasz program "Z Kamerą u Kardashianów"?

Liczba głosów:

Program "Z Kamerą u Kardashianów" opowiada o rodzinie zmarłego już Roberta Kardashiana, znanego amerykańskiego prawnika. Głównymi postaciami programu są córki Roberta Kardashiana: Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kourtney Kardashian. W programie występuje także reszta członków rodziny: syn zmarłego Roberta – Rob Kardashian oraz matka Kris Jenner wraz z byłym mężem, obecnie Caitlyn Jenner (dawniej Bruce - w 2015 roku przeszedł operację korekty płci). Caitlyn i Kris mają również własne dzieci, które także występują w programie, tj. Kendall Jenner oraz Kylie Jenner.

RadioZET.pl