Zamknij

Z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Paweł Żurek
13.08.2019 13:37
Z czego robione są  fartuchy dla odwiedzających w szpitalach? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł
fot. TVN/Milionerzy/player.pl

Z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 2 tysiące złotych.

Z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 2 tysiące złotych.

>> Lame duck to polityk..? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

Z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach nie była oczywista dla gracza. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Z krepiny

B. Z gabardyny

C. Z popeliny

D. Z fizeliny

Uczestnik nie ukrywał, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. Zdecydował się wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Znajomy bez zastanowienia powiedział mu, aby wybrał odpowiedź D - z fizeliny.

>> Jaki miesiąc patronuje wieczornym nabożeństwom przy przydrożnych kapliczkach? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł

MILIONERZY - Z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to z czego robione są fartuchy dla odwiedzających w szpitalach brzmi "z fizeliny". Uczestnik wybrał prawidłową odpowiedź i mógł grać dalej. 

RadioZET.pl/PZ