Zamknij

Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund?

02.07.2020 17:34
Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund?
fot. Bartosz KRUPA / East News

Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 tys. złotych.

Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 75 tys. złotych.

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. równo 7 km/h

B. niecałe 20 km/h

C. ponad 70 km/h

D. prawie 200 km/h

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź C.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Z jaką prędkością porusza się pociąg, jeśli przez dwustumetrowy tunel przejeżdża w 10 sekund?", to właśnie C. Uczestnik wygrał gwarantowane 40 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl