Zamknij

Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy...? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

15.07.2020 16:30
Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy Milionerzy - pytanie za 20 tys złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy podczas pokonywania zakrętu samochodem jego...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 tys. złotych.

Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy podczas pokonywania zakrętu samochodem jego...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tys. złotych.

Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy podczas pokonywania zakrętu samochodem jego...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. przód ucieka na zewnątrz łuku

B. tył ucieka do wewnątrz łuku

C. tylne koła tracą przyczepność

D. przednie koła wpadają w poślizg

Uczestnik nie miał już do wykorzystania żadnego z kół ratunkowych. Po przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił zrezygnować z dalszej gry.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy podczas pokonywania zakrętu samochodem jego...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Z nadsterownością mamy do czynienia wtedy, gdy podczas pokonywania zakrętu samochodem jego...?", to C. Uczestnik wygrał 10 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl