Zamknij

"Za marzenia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu? [DATA, OBSADA]

Redakcja
18.10.2018 13:13
"Za marzenia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu? [DATA, OBSADA]
fot. screen z Youtube/Marek Dziedzic

Kiedy sezon 2. serialu "Za marzenia"? Choć dokłada data pojawienia się nowych odcinków nie jest jeszcze znana, to już wiadomo, w którym kwartale w nowym roku serial wróci na antenę. Sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnej serii "Za marzenia" - data premiery, obsada.

"Za marzenia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP 2? Kto zagra w kolejnej serii? O czym będzie? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

"Za marzenia", sezon 2: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów tytułowego serialu, którzy od dawna wyczekują nowych odcinków. TVP podjęło decyzję o kontynuacji. Premiera sezonu 2. "Za marzenia" odbędzie się prawdopodobnie wiosną 2019 roku. Nie jest jeszcze znany dokładny termin pojawienia się nowej serii. Jeśli tylko zostaną opublikowane informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że początkowo 2. sezon "Za marzenia" miał trafić na antenę na jesieni br. W połowie lipca jednak firma FormaProduction nie otrzymała skierowania do produkcji serialu przez Telewizję Polską. W związku z tym prace nad serialem zostały wstrzymane. 

"Za marzenia", 2. sezon - obsada, opis fabuły, informacje

Jak podaje portal Wirtualne Media, fabuła w 2. sezonie "Za marzenia" ponownie skupi się na losach trójki bohaterów, którzy wkraczają w dorosłe życie. Obsada serialu "Za marzenia 2" ma być niemal taka sama jak w pierwszym. Pojawić się mają także nowi bohaterowie. Drugi sezon produkcji, podobnie jak pierwszy, będzie liczyć 13 odcinków po 45 minut każdy.

Przypominamy, że premiera 1. sezonu odbyła się 26 lutego 2018 roku. Serial można było oglądać w poniedziałki o godzinie 21:50 na antenie TVP 2.

» "Pułapka", sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? «

RadioZET.pl/JW