Zamknij

Zabawa w chowanego w TVN - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w telewizji?

Karolina Piotrowska
21.05.2020 13:47
Zabawa w chowanego w TVN - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w telewizji? [POWTÓRKA]
fot. YouTube / SEKIELSKI

Nowy film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" w TVN - kiedy i o której godzinie będzie można go obejrzeć w telewizji? Sprawdzamy daty i godziny emisji dokumentu oraz kiedy i gdzie będzie można obejrzeć powtórkę.

Zabawa w chowanego w TVN - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w telewizji? Czy film braci Sekielskich Zabawa w chowanego w TV będzie wyemitowany w najbliższym czasie? Kiedy i gdzie oglądać powtórki dokumentu? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Zabawa w chowanego w TVN - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać film w telewizji?

Premiera dokumentu braci Sekielskich odbyła się na Youtube w sobotę, 16 maja 2020 roku, jednak film będzie można obejrzeć również w telewizji. "Zabawa w chowanego" zostanie wyemitowany w TVN w czwartek, 21 maja 2020 roku o godzinie 21.35. 

Zabawa w chowanego - ONLINE. Gdzie obejrzeć film Sekielskiego i kiedy premiera?

"Zabawa w chowanego" została sfinansowana ze zbiórki crowdfoundingowej za pośrednictwem serwisu patronite.pl. Przypomnijmy, że bracia Sekielscy przygotowują także dwa kolejne filmy - o aferze SKOK-ów oraz trzecią część tryptyku poświęconego pedofilii w Kościele Katolickim, która tym razem ma być poświęcona m.in. postaci Jana Pawła II.

Kiedy powtórka filmu "Zabawa w chowanego" w TV? [DATA, GODZINA]

W telewizji będzie można obejrzeć również powtórki. Film "Zabawa w chowanego" w telewizji wyemitowany zostanie dodatkowo w następujące dni:

  • WP1 - czwatek, 21 maja, godzina 23.00
  • WP1 - sobota, 23 maja, godzina 02.10
  • CANAL+ Dokument - sobota, 23 maja, godzina 22.05
  • WP1 - środa, 27 maja, godzina 02.00
  • CANAL+ Dokument - czwartek, 4 czerwca, godzina 00.45

Przypomnijmy, że "Tylko nie mów nikomu", czyli pierwszy film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele, miał swoją premierę w maju ubiegłego roku. Produkcję w internecie obejrzało do tej pory ponad 23 miliony osób. To jeden z najgłośniejszych i najszerzej dyskutowanych polskich filmów ostatnich lat. Drugi film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" skupia się na wstrząsającym wątku, którego nie udało się zamknąć w "Tylko nie mów nikomu".

RadioZET.pl/KP