Zamknij

Żabson - kim jest? Dziewczyna, wiek, wzrost, utwory, płyta, Instagram

Redakcja
18.09.2018 12:10
Żabson - kim jest? Dziewczyna, wiek, wzrost, utwory, płyta, Instagram
fot. screen instagram.com/zabsonziomal/

Żabson będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polski muzyk zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z aktorem i satyrykiem, Jerzym Kryszakiem. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 18 września. Co warto wiedzieć o młodym artyście? Sprawdzamy, kim jest Żabson - jego kariera, osiągnięcia i życie prywatne.

Kim jest Żabson? Gość Kuby Wojewódzkiego 18 września. Co warto wiedzieć o muzyku? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat artysty - dziewczyna, wiek, wzrost, utwory, płyta, Instagram.

Żabson - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego?

Żabson, a właściwie Mateusz Zawistowski to polski raper, piosenkarz i autor tekstów. Na polskiej scenie aktywny jest od 2011 roku. Rok później opublikował swój pierwszy kawałek "Hejt mi more". 14 marca 2015 roku artysta wydał swój debiutancki minialbum, który zatytułowany jest "NieKumam". 20 czerwca 2016 zaprezentował drugą EP-kę "Passion Fruit". Z kolei dwa lata później, 23 lutego 2018 Żabson wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "To Ziomal". Wydawnictwo dotarło do 3. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS. Najnowsza płyta Żabsona "Trapollo" została wydana 16 sierpnia br. Znalazły się na niej takie utwory jak "Mojżesz" czy "Gelato".

Żabson współpracował dotychczas z takimi artystami jak Quebonafide, Białas, Sitek, Solar czy Borixon.

Żabson: dziewczyna, wiek, wzrost, utwory, Instagram

Żabson urodził się 2 lipca 1994 roku w Opocznie. W tym roku skończył 24 lata. Artysta ma około 186 cm wzrostu. Repera można kojarzyć m.in. z takich utworów jak "TRAPOLLO", "Piroman", "DMT" czy "Księżniczki". Ostatni z nich został dodany ponad rok temu i od tego czasu zdobył aż 27 mln wyświetleń na Youtube. Rapera we wspomnianym serwisie można znaleźć pod nazwą "Żabson To Ziomal".

Wiele osób szuka także informacji na temat dziewczyny Żabsona. Artysta jednak bardzo ceni swoją prywatność. W jego mediach społecznościowych znajdziemy zdjęcia przede wszystkim z koncertów. Żabsona na Instagramie można znaleźć pod nazwą: zabsonziomal.

zab

Żabson u Kuby Wojewódzkiego - kiedy i gdzie oglądać?

Żabson razem z Jerzym Kryszakiem zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" już we wtorek, 18 września. Odcinek z udziałem rapera wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Żabsona u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW