Zamknij

Zaduszki 2018: sklepy otwarte. Gdzie zrobimy zakupy 2 listopada?

Redakcja
02.11.2018 09:56
Zaduszki 2018: sklepy otwarte. Gdzie zrobimy zakupy 2 listopada?
fot. PIXABAY

Czy sklepy 2 listopada 2018 będą otwarte? Choć Dzień Zaduszny nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, to co roku wiele osób szuka informacji na temat tego, czy 2.11 sklepy będą czynne w regularnych godzinach, czy może w tym terminie obowiązywać będzie zakaz handlu. Sprawdzamy, gdzie tego dnia można udać się na zakupy.

Sklepy otwarte 2 listopada 2018. Gdzie zrobimy zakupy w Dzień Zaduszny? Czy 2.11 otwarte będą Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan, Carrefour oraz inne supermarkety? Sprawdzamy godziny otwarcia sklepów w Zaduszki 2018.

Zaduszki 2018: sklepy otwarte czy zamknięte?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które w Dzień Zaduszny 2018 wybierają się na większe zakupy. Sklepy 2 listopada 2018 będą otwarte. Dzień Zaduszny, jak już wspominaliśmy powyżej, nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że czynne będą sklepy, centra handlowe, urzędy, punkty usługowe itd. 

Przypominamy, że dzień wcześniej wypada Wszystkich Świętych, który jest dniem ustawowo wolnym od pracy. 1 listopada zatem wszystkie supermarkety czy galerie handlowe będą nieczynne. Szczegółowe informacje na temat sklepów otwartych 1.11 można znaleźć w linku poniżej.

» Wszystkich Świętych 2018: otwarte sklepy. Gdzie zarobimy zakupy 1 listopada? «

2 listopada 2018 - godziny otwarcia sklepów

Jak pisaliśmy wyżej, 2 listopada 2018 nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W Zaduszki 2018 sklepy czynne będą w regularnych godzinach. W tym terminie będzie można zrobić zakupy w galeriach handlowych, jak i w supermarketach, m.in. w Biedronce, Tesco, Lidlu, Auchan. Otwarte będą także stacje benzynowe oraz mniejsze sklepiki osiedlowe. Wszystkie placówki czynne będą w takich godzinach jak w pozostałe dni robocze.

» Wszystkich Świętych a Zaduszki - czym się różnią i kiedy wypadają? «

RadioZET.pl/JW