Zamknij

"Zakochani po uszy" - obsada, premiera, fabuła. O czym będzie serial TVN?

Redakcja
21.01.2019 10:01
"Zakochani po uszy" - obsada, premiera, fabuła. O czym będzie serial TVN?
fot. Instagram/zakochanipouszytvn7

Serial "Zakochani po uszy" będzie można oglądać już od stycznia w TVN. W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Grabowską, Michała Meyera oraz Kamilę Kamińską. Kto jeszcze zagra i o czym będzie nowy serial? Obsadę "Zakochani po uszy", datę premiery i opis produkcji, można znaleźć poniżej.

"Zakochani po uszy" - kiedy premiera nowego serialu w TVN? Kto zagra? Kto jest kim? O czym będzie telenowela? Sprawdzamy najważniejsze informacje o serialu "Zakochani po uszy" - obsada, data premiery, opis.

» "Echo serca" - obsada, premiera, zwiastun. O czym będzie serial TVP1? «

"Zakochani po uszy" - obsada i premiera serialu

Kiedy serial "Zakochani po uszy"? Pierwszy odcinek nowej produkcji będzie można oglądać w poniedziałek, 21 stycznia o 18:30 w TVN. Z kolei godzinę później, o 19:30 epizod wyemitowany zostanie na kanale TVN 7. Kolejne odcinki serialu transmitowane będą w poniedziałki o wspomnianych powyżej porach - najpierw w TVN, a następnie w TVN 7. Epizody będzie można oglądać także na internetowej platformie player.pl.

W rolach głównych serialu "Zakochani po uszy" zobaczymy Katarzynę Grabowską (jako Asia), Michała Meyera (Piotr) oraz Kamilę Kamińską (Sylwia). Reszta obsady "Zakochani po uszy" nie jest jeszcze znana. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyseruje Regina Zawadzka. Za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń.

Serial "Zakochani po uszy" - o czym będzie nowa produkcja?

Serial "Zakochani po uszy" to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Uczucia, które nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem!

RadioZET.pl/tvn.pl/JW