Zamknij

Zakochani po uszy, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu po wakacjach 2019?

Jolanta Waligóra
04.06.2019 13:52
Zakochani po uszy, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu po wakacjach 2019?
fot. Instagram/zakochanipouszytvn7

Kiedy 2. sezon "Zakochanych po uszy"? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu. Ostatni epizod przed blisko trzymiesięczną przerwą wyemitowany został 30 maja, ale już po wakacjach 2019 "Zakochani po uszy" wrócą na antenę z 2. sezonem. Szczegółowe informacje o emisji serialu można znaleźć poniżej.

"Zakochani po uszy", sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu TVN po przerwie wakacyjnej? O której godzinie? Czy zmienią się dni transmisji? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Zakochani po uszy" po wakacjach 2019.

Zakochani po uszy, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu po wakacjach 2019?

Dla wszystkich miłośników serialu TVN którzy zastanawiają się, kiedy 2. sezon "Zakochanych po uszy", mamy bardzo dobrą wiadomość - po przerwie wakacyjnej 2019 "Zakochani po uszy" wrócą na antenę z kolejnymi odcinkami. Przypomnijmy, że ostatni finałowy epizod wyemitowany został w czwartek, 30 maja. Nowe odcinki serialu natomiast mają pojawić się już na jesieni w TVN7.

M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

Serial "Zakochani po uszy" to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Uczucia, które nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy po przerwie wakacyjnej 2019 - o której oglądać nowe odcinki?

Serial do tej pory można było oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w TVN7. Prawdopodobnie dni i godziny emisji 2. sezonu "Zakochanych po uszy" po wakacjach 2019 nie ulegną zmianie, jednak informacje na ten temat nie zostały jeszcze potwierdzone. Jeśli tylko się pojawią, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zakochani po uszy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW