Zamknij

Zalewski śpiewa Niemena 2018 - bilety, terminy i miejsca koncertów

Redakcja
16.07.2018 14:29
Zalewski śpiewa Niemena 2018 - bilety, terminy i miejsca koncertów
fot. Jakub Walasek/REPORTER/EASTNEWS

Projekt "Zalewski śpiewa Niemena" 2018 powraca w sierpniu! Pierwsza wiosenna trasa artysty okazała się wielkim sukcesem, a wejściówki na koncerty wyprzedały się w zaskakującym tempie. Z uwagi na tak duże zainteresowanie, postanowiono zorganizować kolejne wydarzenia. Kiedy, gdzie w jakiej cenie można nabyć bilety? Sprawdzamy terminy, miejsca i przedstawiamy ceny wejściówek.

Zalewski śpiewa Niemena 2018 - bilety, terminy i miejsca koncertów. Kiedy i gdzie? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań i przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

» Hej Fest 2018 - bilety, line-up, rozpiska, terminy [PROGRAM KONCERTÓW] «

Zalewski śpiewa Niemena 2018 - kiedy i gdzie koncerty?

Powraca projekt "Zalewski śpiewa Niemena" 2018! Druga odsłona trasy to wyjątkowa okazja, by ponownie posłuchać na żywo kultowych utworów Niemena w niezwykle interesującej odsłonie. Podczas koncertów pojawią się zarówno znane wszystkim „Dziwny jest ten świat” i „Jednego serca”, jak i te mniej znane „Doloniedola” czy „Pielgrzym”. Dodatkowo zabrzmią także piosenki z poza płyty takie jak „Ode to Venus” i „Sen o Warszawie”. Koncerty Zalewski śpiewa Niemena 2018 zagra grupa stworzona specjalnie na potrzeby albumu. W skład jej wchodzą:

Krzysztof Zalewski – wokal, gitara,
Jurek Zagórski – gitara,
Tomasz Duda – saksofon, flet,
Jarek Jóźwik – instrumenty klawiszowe,
Pat Stawiński – bas,
Kuba Staruszkiewicz - perkusja,
Natalia i Paulina Przybysz – chórek.

Trasa Zalewski śpiewa Niemena rozpoczyna się 30 sierpnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a kończy w październiku. Przez ponad miesiąc artyści wystąpią w następujących miastach w Polsce: Katowice, Łódź, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Rzeszów, Toruń, Poznań oraz Warszawa.

zal

Bilety na Zalewski śpiewa Niemena 2018 - cena. Gdzie i za ile wejściówki?

Bilety na Zalewski śpiewa Niemena 2018 są już w sprzedaży! Wejściówki na koncerty można zakupić za pośrednictwem stron: eventim.pl/goodtaste, goodtaste.bilety24.pl, ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt. 

Ceny biletów na Zalewski śpiewa Niemena oscylują w granicach od około 99 do około 149 zł. 

RadioZET.pl/JW