Zamknij

Żaneta Lubera - kim jest uczestniczka "Ameryki Express 2"? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
04.03.2020 14:52
Żaneta Lubera - kim jest uczestniczka "Ameryki Express 2"? [WIEK, WZROST]
fot. Instagram.com/amerykaexpress.tvn/

Żaneta Lubera to uczestniczka drugiej edycji programu "Ameryka Express". W show TVN wystąpi w parze z piosenkarką Patrycją Markowską. Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Żaneta Lubera, jej wiek, wzrost, Instagram i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Żaneta Lubera? Patrycja Markowska, wiek, wzrost, "Must be the music", "The Voice of Poland", Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki 2. edycji programu "Ameryka Express", można znaleźć w tym artykule.

Żaneta Lubera z Ameryki Express 2 - kim jest uczestniczka programu?

Uczestniczka "Ameryki Express" Żaneta Lubera pochodzi z Krakowa. Szerszej publiczności dała się poznać w 2013 roku, kiedy to wzięła udział w programie muzycznym "The Voice of Poland". Wówczas kobieta trafiła do drużyny Patrycji Markowskiej. Trzy lata później, bo w 2016 roku, Żaneta Lubera wystąpiła w innym programie muzycznym "Must be the music". Wtedy też zaprezentowała swój własny utwór "Na zabój". 

Żaneta Lubera urodziła się w 1986 roku, więc w 2020 skończy 34 lata. Jest mamą 12-letniej córki. Tatą Żanety Lubery jest muzyk Robert Lubera. 

Piszę piosenki, czytam książki, gotuję i zajmuję się domem, uczę śpiewu, występuję z zespołami Nie-bo i Piotr Nalepa Breakout Tour… Mieszam życie zawodowe z prywatnym ;) Żyję na wysokich obrotach ogarniając oba te światy. Jestem mieszanką baśni z kinem akcji, dramatem obyczajowym, filmem drogi i komedią zmontowanymi przez jakiegoś wariata. W mojej głowie wszystko jest możliwe i co gorsza wprowadzam to w życie - mówiła o sobie Żaneta Lubera w rozmowie z Martą Mrowiec na All About Music. 

Żaneta Lubera na Instagramie figuruje pod nazwą: zansonik.

Żaneta Lubera i Patrycja Markowska w Ameryka Express 2

W mediach społecznościowych programu "Ameryka Express 2" o Żanecie Luberze i Patrycji Markowskiej czytamy:

Patrycja Markowska, urodzona w Warszawie, córka Grzegorza, obdarzona elektryzującym wokalem piosenkarka, nie zawsze jest perfect. Na szczęście Patrycja nie pomyliła się, wybierając towarzyszkę podróży. Żaneta Lubera, nie tylko świetnie śpiewa, o czym Patrycja wiedziała już wcześniej, ale posiada wiele niezbędnych do życia i podróży umiejętności.

Pozostali uczestnicy, którzy wezmą udział w programie to: Filip Sikora i Grażyna Wolszczak, Karolina Pisarek i Marta Gajewska, Grzegorz i Rafał Collins, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Paweł Deląg i Dariusz Lipkę oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

RadioZET.pl/JW