Zamknij

Żarcie Na Kółkach: Stadion Narodowy - kiedy nowy sezon foodtruckowy?

Redakcja
19.03.2018 10:56
Żarcie Na Kółkach: Stadion Narodowy.
fot. PIXABAY

Żarcie Na Kółkach na Stadionie Narodowym w Warszawie już pod koniec marca. W tym roku odbędzie się piąty już sezon foodtruckowy. Kiedy, gdzie i czy potrzebne są bilety na wydarzenie? Sprawdzamy dla was najważniejsze informacje dotyczące Żarcia Na Kółkach 2018.

Żarcie Na Kółkach: Stadion Narodowy - kiedy nowy sezon foodtruckowy? Odpowiadamy na najważniejsze pytania zadawane przez internautów i sprawdzamy, czy wstęp na wydarzenie jest płatny.

» Taconafide koncert: bilety, data, miejsce - kiedy premierowy występ duetu? «

Żarcie Na Kółkach 2018: Stadion Narodowy - kiedy start sezonu?

Żarcie na Kółkach 2018 w Warszawie już w ten weekend! Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 marca (sobota i niedziela), w godzinach od 12:00 do 20:00. Food trucki w tym terminie pojawią się na błoniach PGE Narodowego (wejście od ronda Waszyngtona oraz stacji metra Stadion). W tym roku przypada piąty już sezon foodtruckowy. Na Narodowym pojawi się około 100 smakowitych food trucków, które będą sprzedawać przysmaki z najróżniejszych stron świata. Ja czytamy na stronie Żarcia Na Kółkach, "pojawią się starzy wyjadacze ze swoimi klasykami, które tak bardzo lubimy, jak i świeżaki z nowymi propozycjami". Poniżej przedstawiamy 5 wybranych food trucków:

- Fabryka Churros, czyli hiszpański deser nadziewany kremem,

- JAKIE TACO, czyli Meksyk na kółkach,

- FRODO Burger, czyli magiczne hambuksy,

- Slovak Street Food by Rosto, czyli klasyki street foodu prosto ze Słowacji,

- Mamo-Smak Kuchnia Azjatycka.

Bilety na Żarcie Na Kółkach 2018 - czy wstęp na wydarzenie jest płatny?

Czy trzeba zakupić bilety na Żarcie Na Kółkach 2018? Dla wszystkich smakoszy mamy dobrą wiadomość. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Należy jednak pamiętać o wzięciu ze sobą portfeli. Dzięki temu będziemy mogli kupić smakołyki z najróżniejszych stron świata. Przypominamy, że w ten weekend pogoda ma dopisywać!

» Wiosna 2018: pogoda długoterminowa na marzec i kwiecień. Jaka będzie wiosna? «

RadioZET.pl/JW