Zamknij

Zawsze warto 2 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 2. sezonu? [ODCINEK 24]

Jolanta Waligóra
14.05.2020 10:46
Zawsze warto 2 - ostatni odcinek. Co się wydarzy i kiedy finał 2. sezonu? [ODCINEK 24]
fot. Youtube/Polsat

Streszczenie 24. odcinka "Zawsze warto", można znaleźć poniżej. Finałowy epizod popularnego serialu z pewnością wywoła wiele emocji - w końcu dowiemy się, jak finalnie potoczą się losy bohaterów. Sprawdzamy, kiedy ostatni odcinek "Zawsze warto 2" i streszczamy 24. finałowy epizod serialu.

Ostatni odcinek "Zawsze warto 2" - STRESZCZENIE 24. odcinka. Kiedy oglądać finałowy epizod drugiego sezonu serialu? O której godzinie transmisja? Co się wydarzy w finale? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy, kiedy ostatni odcinek "Zawsze warto 2" i streszczamy 24. finałowy epizod serialu.

Zawsze warto 2, odcinek 24 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka serialu

Streszczenie ostatniego odcinka "Zawsze warto 2" przedstawia się następująco:

Wskutek terapii Antek coraz bardziej otwiera się na ludzi i świat. Marta czuje, że w jej życiu prywatnym w końcu wszystko zaczyna się układać. Majka wysyła Dorocie swoje zdjęcie z Mediolanu. Marta rozpoznaje na nim mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na karku. Jest on zamieszany w sprawę zamordowanej klientki Wardeckiej. Przerażone kobiety nie mogą się dodzwonić do dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że Majka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem. Kamil zaplanował wyjazd dla całej rodziny do Meksyku. Prosi Adę by nikomu nie mówiła o wakacyjnych planach, chce zrobić znajomym niespodziankę wysyłając rodzinne selfie z plaży. Ada nie wie, że jej mąż kupił bilety tylko w jedną stronę.

Zawsze warto, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzecia seria? [DATA PREMIERY]

Zawsze warto 2 - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał drugiego sezonu serialu?

Wielu fanów serialu szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy ostatni odcinek "Zawsze warto 2" zostanie wyemitowany. Finał popularnego serialu będzie można oglądać w środę, 20 maja. Ostatni 24. epizod drugiego sezonu serialu tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 21:10 w Telewizji Polsat.

Ponadto ostatni odcinek "Zawsze warto" online dostępny będzie na internetowej platformie Ipla.tv.

RadioZET.pl/Ila.tv./JW