Zamknij

Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem?

Jolanta Waligóra
23.07.2019 12:57
Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem?
fot. Youtube/Polsat

Piosenka z serialu "Zawsze warto" wzbudziła żywe zainteresowanie. Po zamieszczeniu oficjalnego zwiastuna produkcji w sieci, wiele osób zaczęło poszukiwać informacji o utworze, który można usłyszeć w zapowiedzi. Sprawdzamy, kto jest autorem i jaki tytuł ma piosenka ze zwiastuna serialu "Zawsze warto".

"Zawsze warto" - PIOSENKA z serialu. Jaki ma tytuł? Kto wykonuje utwór ze zwiastuna serialu Polsatu? O czym jest singiel? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy tekst piosenki z serialu "Zawsze warto".

Zawsze warto - piosenka ze zwiastuna serialu [TYTUŁ]

Informacji na temat piosenki z serialu "Zawsze warto", poszukuje wiele osób, które miały okazję obejrzeć długo wyczekiwaną zapowiedź produkcji w telewizji. W zwiastunie "Zawsze warto" poznajemy trzy główne bohaterki Dorotę (Katarzyna Zielińska), Martę (Weronika Rosati) oraz Adę (Julia Wieniawa) i ich historie. Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2019 roku.

"Zawsze warto" - kiedy premiera serialu w TV? Obsada, zwiastun, opis

Piosenkę z serialu "Zawsze warto" wykonuje Kaśka Sochacka. Utwór nosi tytuł "Trochę tu pusto".

Bohaterkami serialu są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu. Mimo, że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia „nie”.

Zawsze warto, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie druga seria serialu?

Marta, Dorota i Ada - każda z nich jest w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego, nie chciały zostać przyjaciółkami. Życie rozdało już dla nich role drugoplanowe, zepchnęło na margines. Teraz razem znajdują siłę, by napisać jego nowe rozdziały. Uwolnić się, zaczerpnąć oddechu, pójść dalej. Nowa rozgrywka, nowa szansa. Często można w tej grze stracić, ale czasem można wygrać szczęście. Warto zaryzykować? - brzmi oficjalny opis serialu "Zawsze warto".

Piosenka z serialu "Zawsze warto" - TEKST utworu

Jak wspominaliśmy powyżej, piosenkę ze zwiastuna "Zawsze warto" wykonuje Kaśka Sochacka. Poniżej przedstawiamy dokładny tekst piosenki "Trochę tu pusto".

---------------

Trochę tu pusto,
Rozpocznij na nowo
I nie patrz do tyłu,
I spadaj do przodu,
I nie rycz,
I nie wiń,
I nie klnij, na Boga,
I uwierz, i uwierz
Od nowa

---------------

Trochę tu pusto,
Ze złości wyprany
I słono na ustach,
I gorycz wylana,
I nie klnij,
I nie myśl,
I nie karm się jadem,
I uwierz, i uwierz,
Że możesz 

---------------

Trochę tu pusto,
Rozpocznij na nowo 
I nie patrz do tyłu,
I spadaj do przodu.

---------------

RadioZET.pl/JW