Zamknij

Zawsze warto - kiedy premiera serialu w Polsacie i o czym będzie? [ZWIASTUN, OBSADA]

Jolanta Waligóra
23.07.2019 13:19
"Zawsze warto" - kiedy premiera serialu w TV? Obsada, zwiastun, opis
fot. Instagram/ZawszewartoPolsat

"Zawsze warto" to nowy serial, którego premiera zapowiedziana jest na jesień 2019 roku w Polsacie. W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Zielińską, Weroniką Rosati oraz Julię Wieniawę. O czym będzie produkcja i kto jeszcze zagra? Szczegółowe informacje na temat obsady "Zawsze warto" i zwiastun serialu, można znaleźć poniżej.

"Zawsze warto" - obsada, zwiastun, premiera. Kiedy serial będzie można oglądać w TV? O czym będzie nowa produkcja? Kto zagra? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu "Zawsze warto".

Zawsze warto - OBSADA i PREMIERA serialu 

Informacje na temat obsady serialu "Zawsze warto" i premiery długo wyczekiwanej produkcji, szczególnie interesują wiele osób. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Dokładna data premiery "Zawsze warto" nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że serial będzie można oglądać w telewizji Polsat jesienią 2019 roku. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zawsze warto, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie druga seria serialu?

W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Zielińską (jako Dorota), Weronikę Rosati (Marta) oraz Julię Wieniawę (Ada). Ponadto w obsadzie "Zawsze warto" znaleźli się m.in. Joanna Kuberska, Antoni Królikowski i Jacek Knap. Za reżyserię odpowiadają: Marta Karwowska i Michał Rogalski, a autorem scenariusza jest Agnieszka Krakowiak - Kondracka.

Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem?

Zwiastun Zawsze warto - o czym będzie nowy serial Polsatu?

Fabuła serialu "Zawsze warto" skupiać się będzie na trzech różnych kobietach - prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa - które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu. Mimo, że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia „nie”.

Marta, Dorota i Ada - każda z nich jest w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego, nie chciały zostać przyjaciółkami. Życie rozdało już dla nich role drugoplanowe, zepchnęło na margines. Teraz razem znajdują siłę, by napisać jego nowe rozdziały. Uwolnić się, zaczerpnąć oddechu, pójść dalej. Nowa rozgrywka, nowa szansa. Często można w tej grze stracić, ale czasem można wygrać szczęście - czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Zwiastun serialu "Zawsze warto" został opublikowany pod koniec lipca. Zapowiedź produkcji zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW