"Zawsze warto" - kiedy premiera serialu w TV? Obsada, zwiastun, opis

28.12.2018 12:20

"Zawsze warto" to nowy serial, którego premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2019 roku w Telewizji Polsat. W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Zielińską, Weroniką Rosati oraz Julię Wieniawę. O czym będzie serial "Zawsze warto" i kto jeszcze zagra? Szczegółowe informacje na temat nowej produkcji można znaleźć poniżej.

"Zawsze warto" - kiedy premiera serialu w TV? Obsada, zwiastun, opis fot. Instagram/ZawszewartoPolsat

"Zawsze warto" - obsada, zwiastun, opis fabuły, premiera. Kiedy serial będzie można oglądać w TV? O czym będzie nowa produkcja? Kto zagra? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA] «

"Zawsze warto" - obsada i premiera serialu

Kiedy serial "Zawsze warto" w Polsacie? Dokładna data premiery nowej produkcji nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że serial będzie można oglądać w telewizji wiosną 2019 roku. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Zielińską (jako Dorota), Weronikę Rosati (Marta) oraz Julię Wieniawę (Ada). Ponadto w obsadzie "Zawsze warto" znaleźli się m.in. Joanna Kuberska i Jacek Knap. Za reżyserię odpowiadają: Marta Karwowska i Michał Rogalski, a autorem scenariusza jest Agnieszka Krakowiak - Kondracka.

Zwiastun "Zawsze warto". O czym będzie nowy serial?

Fabuła serialu "Zawsze warto" skupiać się będzie na trzech różnych kobietach - prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa - które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły.

"Każda z nich jest inna, a jednak zbliża je wspólna historia. Okoliczności zaczynają się przeplatać, a między dziewczynami pojawia się nić sympatii. Dokąd zaprowadzi je los?" - czytamy opis na profilu serialu.

Zwiastun "Zawsze warto" nie został jeszcze opublikowany. Jeśli tylko się pojawi, opublikujemy go w tym miejscu.

RadioZET.pl/JW

Oceń