Zamknij

Zawsze warto, odc. 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
16.09.2019 11:25
Zawsze warto, odc. 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Youtube/tvdzis.pl

Streszczenie 3. odcinka "Zawsze warto" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie serialu Marta nie chce przyjąć propozycji prowadzenia sprawy Jerzego Zajdla. Z kolei Italian szantażuje Adę - chce, by dziewczyna spotkała się z dawnym klientem. Co jeszcze się wydarzy w 3. odcinku "Zawsze warto"? Streszczenie i datę emisji, można znaleźć w tym artykule.

"Zawsze warto", odcinek 3: streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu Telewizji Polsat? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie emisja w TV, a gdzie oglądać online? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 3. odc. "Zawsze warto".

Zawsze warto, odc. 3: streszczenie serialu

Streszczenie 3. odcinka "Zawsze warto" brzmi następująco:

Marta otwiera swoją własną kancelarię prawną. Nie chce przyjąć propozycji prowadzenia sprawy Jerzego Zajdla, jednego z kluczowych klientów swojego ojca. Ewidentnie wpadła mężczyźnie w oko. Widać, że Jerzy zrobi wiele, by mieć kontakt z piękną mecenas… Dorota coraz lepiej radzi sobie w nowej pracy, otrzymuje premię, jest ceniona przez szefa. Na fali sukcesów postanawia wreszcie powiedzieć Łukaszowi o pracy w banku… Italian szantażuje Adę - za wszelką cenę usiłuje zmusić dziewczynę, by spotkała się z dawnym klientem. Dziewczyna nie chce ulec naciskom stręczyciela, jednak za bardzo boi się, że jeśli się nie zgodzi, mężczyzna zrobi krzywdę Dorianowi. Ada dowiaduje się, że jest poszukiwana przez Policję - zaszczuta dziewczyna postanawia zniknąć.

Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem?

Zawsze warto, odcinek 3 - kiedy i gdzie oglądać w TV oraz online?

Najnowszy 3. odcinek serialu "Zawsze warto" będzie można obejrzeć tradycyjnie w środę, 18 września 2019 roku. Epizod popularnego serialu Telewizji Polsat wyemitowany zostanie o godzinie 21:10.

Zawsze warto, odc. 4: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy obejrzeć nowy odcinek?

Z kolei 3. odc. "Zawsze warto" online dostępny jest legalnie za pośrednictwem strony internetowej Ipla.tv. Warto zaznaczyć, że jeśli najnowszy epizod serialu chcemy obejrzeć przedpremierowo, tzn. przed emisją w TV, będziemy musieli zapłacić. Z kolei po emisji w telewizji, odcinek dostępny będzie online bezpłatnie.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zawsze warto"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Ipla.tv/JW