Zamknij

Zawsze warto, odc. 4: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy obejrzeć nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
16.09.2019 13:37
Zawsze warto, odc. 4: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy obejrzeć nowy odcinek?
fot. Youtube/Polsat

Streszczenie 4. odcinka "Zawsze warto" publikujemy poniżej. W kolejnym epizodzie popularnego serialu Łukasz stara się przekonać Dorotę, by rzuciła pracę w banku. Z kolei Ada na komisariacie nie przyznaje się do udziału w napadzie. Co jeszcze się wydarzy? Przedstawiamy streszczenie 4. odc. "Zawsze warto" i datę emisji nowego epizodu.

"Zawsze warto", odcinek 4 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie oglądać nowy epizod w TV, a gdzie online? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 4. odc. "Zawsze warto".

Zawsze warto, odcinek 4: streszczenie serialu

Streszczenie 4. odcinka "Zawsze warto" zamieszczamy poniżej:

Łukasz stara się przekonać Dorotę, by rzuciła pracę w banku. Twierdzi, że jest to zajęcie zdecydowanie poniżej jej możliwości. Namawia żonę, aby została z dziećmi w domu i przez najbliższy rok przygotowywała się do powrotu na przerwane studia informatyczne. Policjant zgarnia Adę spod szkoły Doriana i wiezie na komisariat. Dziewczyna nie przyznaje się do udziału w napadzie - twierdzi, że na miejscu zbrodni znalazła się przypadkowo. Będzie zeznawać wyłącznie w obecności swojego adwokata - po raz kolejny z odsieczą przybywa Marek. Marta, na mocy zawartej z ojcem umowy, przejmuje sprawę Jerzego Zajdla. Mężczyzna coraz intensywniej zabiega o jej względy. Marta i Jerzy przypadkowo wpadają na siebie w klubie. Wypity alkohol sprawia, że Pani mecenas się rozluźnia…

Zawsze warto, odc. 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Zawsze warto, odc. 4 - kiedy obejrzeć w TV i gdzie emisja online?

Kolejny 4. odcinek serialu "Zawsze warto" będzie można obejrzeć tradycyjnie w środę, 25 września 2019 roku. Epizod popularnego serialu Telewizji Polsat wyemitowany zostanie o godzinie 21:10.

Z kolei 4. odc. "Zawsze warto" online dostępny jest legalnie za pośrednictwem strony internetowej Ipla.tv. Warto zaznaczyć, że jeśli najnowszy epizod serialu chcemy obejrzeć przedpremierowo, tzn. przed emisją w TV, będziemy musieli zapłacić. Z kolei po emisji w telewizji, odcinek dostępny będzie online bezpłatnie.

RadioZET.pl/Ipla.tv/JW