Zamknij

Zawsze warto, sezon 2 odcinek 5 -STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [1.04]

Roksana Orlicka
25.03.2020 14:24
Zawsze warto sezon 2 odcinek 5 streszczenie i szczegóły emisji
fot. Instagram/@zawszewartopolsat

Streszczenie 5. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Ada nie czuje się dobrze, mieszkając w sąsiedztwie byłego męża. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 5. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" i szczegóły jego emisji.

Zawsze warto, sezon 2 odcinek 5 -STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Zawsze warto"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Zawsze warto" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 4. epizod 2. sezonu "Zawsze warto".  

Zawsze warto, sezon 2 odcinek 5: Streszczenie epizodu

Streszczenie 5. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" prezentuje się następująco:

Ada nie czuje się dobrze będąc w pobliżu byłego męża. Chociaż Kamil bywa pomocny, kobieta nie chce, aby zbyt często ingerował w jej życie. Nie życzy sobie także, aby wyznał Dorianowi, że jest jego biologicznym ojcem. Natomiast Łukasz pod presją wyznaje Dorocie, że stracił pracę, ponieważ po rozstaniu z nią zmagał się z depresją. Słyszy to Majka, która zaczyna martwić się o kondycję psychiczną ojca. Marek dzwoni do Kaśki. Nie wie, jak pomóc Sebastianowi, który przedawkował. Gdy kobieta podaje narkomanowi kroplówkę, Marek odbiera telefon od Marty. Ta informuje go o kolejnym dramacie w rodzinie Wardeckich.

Zawsze warto, sezon 2 odcinek 5: Gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek 2. sezonu "Zawsze warto" będzie miał premierę w środę, 1 kwietnia o godzinie 21.10 na kanale Polsat. Jego powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę, 4 kwietnia o godzinie 18.00.

Przypominamy, że serial z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati jest emitowany w środy w Polsacie. 

Zagłosuj

Który polski serial jest twoim ulubionym?

Liczba głosów:

Zobacz także: Zawsze warto, odcinek 4 sezon 2 - STRESZCZENIE

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO