Zamknij

Zawsze warto, sezon 2 odcinek 6- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [8.04]

Roksana Orlicka
01.04.2020 15:06
Zawsze warto odcinek 6 sezon 2 streszczenie i szczegół emisji
fot. Materiały prasowe/Karolina Grabowska

Streszczenie 6. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie zdjęcia Majki przypadkowo trafiają do agencji modelek i przypadają do gustu właścicielce. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 6. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" i szczegóły jego emisji. 

"Zawsze warto", odcinek 6 sezon 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Zawsze warto"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Zawsze warto" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 6. epizod 2. sezonu "Zawsze warto".

Zawsze warto, odcinek 6 sezon 2: Streszczenie epizodu 

Streszczenie 6. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" brzmi następująco:

Zdjęcia Majki przypadkowo trafiają do agencji modelek i przypadają do gustu właścicielce. Dorota nie chce jednak, aby jej córka pracowała w show biznesie. Tymczasem Łukasz, pragnąc odzyskać zaufanie Majki, popiera jej plany. Italian oferuje Sofii swoje usługi. Przypomina o lojalności wobec właścicielki agencji i wspomina o wielkim uczuciu, jakie kiedyś łączyło Adę i Kamila. Proponuje, że pod nieobecność kobiety będzie obserwował małżonków. Do kancelarii Marty po raz kolejny przychodzi stewardessa. Marek oferuje jej pomoc. Kobiecie jednak zależy na pracy z Wardecką.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zawsze warto"?

Liczba głosów:

Zawsze warto, odcinek 6 sezon 2: Gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek 2. sezonu "Zawsze warto" będzie miał premierę w środę, 8 kwietnia o godzinie 21.10 na kanale Polsat. Jego powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę, 11 kwietnia o godzinie 18.00.

Przypominamy, że serial z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati jest emitowany w środy w Polsacie. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO