Zamknij

Zawsze warto, sezon 2 odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [15.04]

Roksana Orlicka
08.04.2020 12:47
Zawsze warto odcinek 7 sezon 2 streszczenie i szczegóły emisji
fot. Materiały prasowe/K.Pakiela

Streszczenie 7. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie zdjęcia Majki przypadkowo trafiają do agencji modelek i przypadają do gustu właścicielce. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 7. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" i szczegóły jego emisji. 

"Zawsze warto", odcinek 7 sezon 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Zawsze warto"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Zawsze warto" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 7. epizod 2. sezonu "Zawsze warto".

Zobacz także: Streszczenie 6. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto"

Zawsze warto, odcinek 7 sezon 2: Streszczenie epizodu

Streszczenie 7. odcinka 2. sezonu serialu "Zawsze warto" prezentuje się następująco:

Dorota jedzie służbowo do Gdańska. Na Pomorzu odbywa się ważna konferencja, na której informatyczka zaprezentuje swój autorski projekt. Łukasz odgrywa rolę wspierającego męża. Ada jednak nie ufa mężczyźnie i jest pewna, że próbuje zwieść Dorotę. Natomiast Marta nawiązuje nić porozumienia z psychoterapeutą, który opiekuje się Antkiem. Mężczyzna staje po jej stronie w sporze z rodziną. Ada spotyka się z Italianem. Ma do niego pretensje o to, że powiedział Kamilowi prawdę na temat jej niechlubnej przeszłości. Przypadkowo odkrywa, że jej były opiekun ma dziecko, córeczkę, która jest mniej więcej w wieku Doriana.

Zagłosuj

Czy Dorota dobrze odczyta intencje Łukasza?

Liczba głosów:

Zawsze warto, odcinek 7 sezon 2: Gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek 2. sezonu "Zawsze warto" będzie miał premierę w środę, 15 kwietnia o godzinie 21.10 na kanale Polsat. Jego powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę, 18 kwietnia o godzinie 18.00.

Przypominamy, że serial z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati jest emitowany w środy w Polsacie. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO