Zamknij

Zawsze warto, sezon 2 - kiedy nowe odcinki, o czym będą i kto zagra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
06.02.2020 14:04
Zawsze warto, sezon 2  - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie druga seria serialu?
fot. Youtube/Polsat

Kiedy 2. sezon "Zawsze warto" i czy będzie? Informacji na ten temat szuka wielu fanów popularnego serialu Telewizji Polsat. Na szczęście decyzja w sprawie kontynuacji produkcji została już podjęta. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Zawsze warto 2", co się wydarzy i kto w obsadzie.

Zawsze warto, 2. sezon - czy będzie? Kiedy premiera nowych odcinków serialu? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Zawsze warto" i czy będzie druga seria popularnego serialu Polsat.

Zawsze warto, 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków?

Informacje na temat tego, czy będzie 2. sezon "Zawsze warto", szczególnie interesują wielu fanów produkcji. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy będzie można śledzić dalsze losy bohaterek serialu, mamy dobre wiadomości - decyzja w sprawie kontynuacji produkcji została już podjęta. Wiadomo, że będzie 2. sezon "Zawsze warto".

Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem?

Informacją na temat rozpoczęcia prac nad drugim sezonem "Zawsze warto" pochwaliła się m.in. jedna z odtwórczyni głównych ról w serialu - Julia Wieniawa. Zdjęcie z planu opatrzyła następującym opisem: Dzisiaj taka sytuacja na planie 2 sezonu @zawszewartopolsat. Jak myślicie, co dalej będzie się działo z Adą...?

W związku z pojawieniem się oficjalnej informacji dotyczącej kontynuacji serialu, wielu jego fanów zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy 2. sezon "Zawsze warto" i nowe odcinki serialu, zadebiutują w telewizji. "Zawsze warto 2" będzie można oglądać od środy 4 marca 2020 roku w Polsacie.

Zawsze warto, sezon 2 - co się wydarzy i kto zagra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Fabuła 2. sezonu serialu "Zawsze warto" owiana jest tajemnicą. Przypomnijmy, że produkcja skupia się na trzech różnych kobietach - prawniczce, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa - które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu.

W rolach głównych serialu "Zawsze warto" występują: Julia Wieniawa (jako Ada), Katarzyna Zielińska (Dorota), Weronika Rosati (Marta). Wiadomo, że do obsady 2. sezonu "Zawsze warto" dołączy także m.in. Jakub Wesołowski, który wcieli się w rolę Kamila - zaginionego męża i ojca Doriana, syna Ady.

Krótki zwiastun 2. sezonu "Zawsze warto", można znaleźć poniżej.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zawsze warto"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW