Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zawsze warto, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie druga seria serialu?

13.11.2019 15:46

Kiedy 2. sezon "Zawsze warto" i czy będzie? Informacji na ten temat szuka wielu fanów popularnego serialu Telewizji Polsat. Na szczęście decyzja w sprawie kontynuacji produkcji została już podjęta. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Zawsze warto 2" i czy będzie nowa seria.

Zawsze warto, sezon 2  - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie druga seria serialu? fot. Youtube/Polsat

Zawsze warto, 2. sezon - czy będzie? Kiedy premiera nowych odcinków serialu? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Zawsze warto" i czy będzie druga seria popularnego serialu Polsat.

Zawsze warto, 2. sezon - czy będzie?

Informacje na temat tego, czy będzie 2. sezon "Zawsze warto", szczególnie interesują wielu fanów produkcji. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy będzie można śledzić dalsze losy bohaterek serialu, mamy dobre wiadomości - decyzja w sprawie kontynuacji produkcji została już podjęta. Wiadomo, że będzie 2. sezon "Zawsze warto". Co więcej, prace na planie nowych odcinków już się rozpoczęły. 

Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem?

Informacją na temat rozpoczęcia prac nad drugim sezonem "Zawsze warto" pochwaliła się m.in. jedna z odtwórczyni głównych ról w serialu - Julia Wieniawa. Zdjęcie z planu opatrzyła następującym opisem: Dzisiaj taka sytuacja na planie 2 sezonu @zawszewartopolsat. Jak myślicie, co dalej będzie się działo z Adą...?

Przypomnijmy, że fabuła serialu "Zawsze warto" skupia się na trzech różnych kobietach - prawniczce, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa - które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu.

W rolach głównych serialu "Zawsze warto" występują: Julia Wieniawa (jako Ada), Katarzyna Zielińska (Dorota), Weronika Rosati (Marta).

Kiedy 2. sezon Zawsze warto? [DATA]

W związku z pojawieniem się oficjalnej informacji dotyczącej kontynuacji serialu, wielu jego fanów zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy 2. sezon "Zawsze warto" i nowe odcinki serialu, zadebiutują w telewizji. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, drugi sezon popularnego serialu Telewizji Polsat ma trafić na antenę stacji wiosną lub zimą 2020 roku.

Zawsze warto - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał sezonu?

Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat premiery 2. sezonu "Zawsze warto", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zawsze warto"?

RadioZET.pl/JW

Oceń