Zamknij

Zawsze warto, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzecia seria? [DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
22.05.2020 09:37
Zawsze warto, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzecia seria? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/Polsat

Kiedy 3. sezon "Zawsze warto? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu, którzy już wyczekują szczegółów dotyczących kontynuacji popularniej polskiej produkcji. Więcej informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Zawsze warto" i czy będą nowe odcinki, można znaleźć poniżej.

"Zawsze warto", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie i czy będzie trzeci sezon serialu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Zawsze warto" i czy będzie.

Zawsze warto 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Zawsze warto" i czy w ogóle powstaną nowe odcinki polskiego serialu. Nic dziwnego, w końcu produkcja niezmiennie cieszy się dużą popularnością i zyskała sobie grono fanów. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. 

Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew w rozmowie z portalem Wirtualne Media zdradziła, że stacja na razie nie planuje nowych odcinków "Zawsze warto". Oznacza to, że na pewno w najbliższym czasie nie powstanie 3. sezon serialu "Zawsze warto". Niewykluczone jednak, że Telewizja Polsat zdecyduje się później wznowić produkcję.

Przypomnijmy, że finał drugiego sezonu serialu "Zawsze warto" można było oglądać w środę, 20 maja 2020 roku. Ostatni odcinek produkcji wyemitowany zostł tradycyjnie o godzinie 21:10 w Telewizji Polsat.

Zawsze warto 2 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 2. sezonu? [ODCINEK 24]

Zawsze warto, sezon 3 - kiedy premiera trzeciej serii? [DATA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, na razie nie ma żadnych planów dotyczących 3. sezonu "Zawsze warto". Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW