Zamknij

Zbyszek ukończył 15 lat i może być sądzony... - MILIONERZY: pytanie za pół miliona złotych

Karolina Piotrowska
10.07.2019 15:46
Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie... - MILIONERZY: pytanie i odpowiedź
fot. screen / player.pl

Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie... Za co może być sądzony na podstawie Kodeksu Karnego? Odpowiedź na pytanie z Milionerów możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie na pytanie i wygrać 500 000 złotych.

Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie i wie, że mógłby być sądzony na podstawie Kodeksu Karnego za...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Co nie jest prawdą o statui Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro? [MILIONERZY]

Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie i wie, że mógłby być sądzony na podstawie Kodeksu Karnego za...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie i wie, że mógłby być sądzony na podstawie Kodeksu Karnego za...", nie była od razu oczywista dla uczestnika. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. obnażanie się w parku

B. łapownictwo wyborcze 

C. szpiegostwo 

D. wzięcie zakładnika

Uczestnik potrzebował sporo czasu, aby na spokojnie się zastanowić i wybrać poprawną odpowiedź. Nie miał już do wyboru żadnego koła ratunkowego. Najbardziej przekonywała go jednak odpowiedź D., czyli "wzięcie zakładnika".

Milionerzy: Pytanie o skazanie 15-latka warte pół miliona złotych

MILIONERZY - Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie i wie, że mógłby być sądzony na podstawie Kodeksu Karnego za...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "Zbyszek wczoraj ukończył 15 lat, ale już zna się na prawie i wie, że mógłby być sądzony na podstawie Kodeksu Karnego za...", to D. Była ona warta 500 tysięcy złotych. Uczestnik długo się wahał, jednak ostatecznie zdecydował, że nie zaryzykuje i zakończył grę. Wygrał 250 tysięcy złotych.

Gdzie człowiek o tej samej masie będzie miał najmniejszy ciężar? [MILIONERZY]

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/KP