Zamknij

Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...? Milionerzy - pytanie za 10 tys. złotych

02.07.2020 13:32
Zdanie Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy... Milionerzy - pytanie za 10 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 10 tys. złotych.

Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10 tys. złotych.

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. to pierwsze zdanie polskie

B. ma 32 litery polskiego alfabetu

C. przypisuje się Arystotelesowi

D. powtarzał Kubuś Puchatek

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...?", to właśnie B. Uczestnik wygrał 10 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl